Wpis z mikrobloga

Siema sportowe świry, dzisiaj wypada u mnie trening dołu z najcięższymi dla mnie ćwiczeniami (HT, DL, zakroki plus jakieś akcesoria) i zastanawiam się, czy ćwiczyć dzisiaj, bo jestem przeziębiona (ból głowy, ból gardła, kaszel), czy odpuścić i się wykurować. Od razu piszę, że mam "domową siłownię" (hantle regulowane do 40 kg, ławka), więc nie idę zarażać innych.

Z jednej strony mam ochotę się poruszać i wypocić, z drugiej głowa mnie napieprza i gdybym miała robić dzisiaj hiit/cardio, to na bank bym odpuściła
#mikrokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
@Zielona_Zielen: Trening powoduje stany zapalne do zwalczenia przez regenerację. Jeśli masz teraz chorobowe stany zapalne, to po prostu bardziej wymęczysz organizm i będzie dłużej wracał do normy. Dłuższe chorowanie, brak efektów siłowych. Odpuść.
  • Odpowiedz
@DywanTv: True story, jestem już po pierwszej serii DL xD zmieniłam tylko HT na glute bridge= mniejszy ciężar i bawię się z single DL (również mniejszy ciężar plus staram się robić ćwiczenia unilateralne, lewa strona wciąż jest zauważalnie słabsza od prawej) :) na pewno odpuszczam cardio po, próbowałam parę razy podskoczyć na skakance (skoro dzisiaj nie lecę z dużym ciężarem i będę mieć siłę w nogach) ale nope nope nope, mózg
  • Odpowiedz