Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4405
Niestety - mimo kilku podejść nie pokochamy się ( ͡° ʖ̯ ͡°) kupiłem to pachnidło w ciemno po wpisie jednego z Mirków, ale to kompletnie nie moja historia - przerażająco mocny, stary zapach. Z plusów, jak dla mnie, trzeba zaznaczyć przepotężną projekcję i trwałość - ten skurczybyk trzyma się na skórze nawet po prysznicu

Może jeszcze znalazłbym w nim coś ciekawego, ale różowa już kompletnie nic, co tylko upewnia mnie w decyzji, że czas się rozstać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc #rozdajo !

Egzemplarz zakupiony na Notino, praktycznie nieużywany (jest tam ponad 100ml - zresztą picrel).

Losowanie #mirkorandom dziś o 20, klasycznie udziału nie biorą zielonki, wielbiciele patostreamów, dupeczekzprzypadku i innych dziwnych tagów. Wysyłka na mój koszt ale tylko paczkomatem - dane do wysyłki na PW po ogłoszeniu zwycięzcy.

Miło będzie jak zostawicie komentarz dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia i miłej niedzieli!

#perfumy
p.....k - Niestety - mimo kilku podejść nie pokochamy się ( ͡° ʖ̯ ͡°) kupiłem to pach...

źródło: comment_njou0t1aSv281JyLfSqgQk0K8MvSAI50.jpg

Pobierz
  • 120
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Giorgio Beverly Hills zmieszaną w duchu lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. To mariaż wyrazistych nut drzewnych i świeżych, wzbogacony aromatem kwiatów i owoców oraz odrobiną chropowatej słodyczy. Możesz być pewny, że ten nietuzinkowy zapach wyróżni Cię z tłumu.