Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek1988: na Twitterze głównie prawactwo a na wykopie freethinkerzy i domorosli myśliciele i intelektualiści. A fakty są takie że jeżeli możemy w jej kontekście mówić o "wszystkich" to prędzej wszyscy ja podziwiaja i uznają za wybitna.
@rad_kop: pożyteczny idioto ( ͡ ͜ʖ ͡)

ci nie krytykują co myślą tymi samymi ideologiami bądź gorszymi, w sumie to do tych co myślą gorszymi aby ich przekabacić
@Krisskow: Nie wiem jak "wszyscy" ale ja uważam że pięknym językiem literackim leje wodę w tym wykładzie noblowskim. Narzeka na konsumpcjonizm i dzisiejszych pisarzy bo każdy z dostępem do internetu może być narratorem. No przecież tak nie można, tylko "autorytety" mają prawo do narracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek1988: narzekanie to nie odmawianie prawa. Ja tam się z nią zgadzam. Wykop to zresztą najlepszy dowód na prawdziwość jej słów xd.

Kiedyś idiota mógł stanąć na środku rynku i drzeć ryja na tematy na które nie miał pojęcia. Widać go było z twarzy i słyszało go może kilkudziesięciu ludzi, zanim nie dostał pomidorem w ryj.

Dzisiaj ten sam idiota może wejść w internet i dotrzeć do dziesiątek tysięcy ludzi a