Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka
Siema, gdzieś tak od września zacząłem przeglądać tag. Chciałem korzystając z porad Mirków sprawić sobie jakiś nowy perfum( ͡° ͜ʖ ͡°) no a resztę to znacie, każde uzależnienie ma podobny przebieg. Ja przynajmniej, jak nick sugeruje, preferuję lekkie narkotyki, nic powyżej 200zł za setkę wśród moich zapachów na razie nie ma.
Mam do odsprzedania i oddania kilka próbek (i nie tylko), niektóre mi nie podeszły, innych mam już pełen flakon, podana pojemność to ta w jakiej kupowałem, ubytki są minimalne, wolałbym odbiór osobisty w stolycy, szczegóły poniżej:
(Brasty.pl)
10zł Oscar de la Renta Pour Lui 10ml
15zł Lalique Pour Homme Equus edp 10ml
(Notino - gliniane słoje, #!$%@?, cyganie, no wiecie o który sklep chodzi)
10zł Montale Chocolate Greedy 2ml
10zł Tiziana Terenzi Black Laudano Nero 2ml
10zł Rasasi La Yuqawam 2ml
(Odlewkiperfum.pl)
5zł Guerlain Héritage edp 2ml
5zł Azzaro Pour Homme Intense 2015 2ml
5zł Bentley for Men Absolute 2ml
(kupione na allegro od użytkownika beahry jeżeli kogoś interesuje, akurat miał takie cuda, które mnie interesowały)
10zł Boucheron Jaïpur Homme edp 4ml
5zł Boucheron Jaïpur Homme Limited Edition edt 2ml
5zł Azzaro Club Man edt 2ml

Poza tym mam do oddania trochę próbek bez atomizera, wszystkie chyba były po 1ml:
Dsquared2 He Wood Rocky Mountain
Antonio Puig Quorum
Moschino Uomo?
Azzaro Azzaro Pour Homme
Azzaro Wanted By Night
Azzaro Chrome Aqua (tylko pół fiolki)
Prada Luna Rossa Carbon
4711 Original

Na koniec perfumy których nie używam już, jeżeli ktoś się zdecyduje wziąć coś z listy powyżej za 10zł to może wybrać 1 perfumy gratis, inaczej zgodnie z ceną poniżej:
10zł Calvin Klein Encounter ~60/100ml (flakon jest lekko uszczerbiony, nie ma to wpływu na szczelność)
10zł Avon Infinite seduction ~40/75ml
10zł Pierre Cardin Emotion edt ~75/75ml (w wysokim flakonie, miałem kiedyś starą wersję ale zapach przestał mi odpowiadać)
10zł Pierre Cardin Emotion dezodorant ~200/200ml

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie (Praga płd lub metro 1linia), wysyłka przy więcej niż 4 (płatnych) pozycjach.
Wolałbym uniknąć odpowiedzi w stylu "dej dla mnie wszystko co za darmo", miło by było gdyby te darmowe fiolki udało się rozdystrybuować w miarę niepazernie, rozumicie, z umiarem ;)
  • 5