Wpis z mikrobloga

@theromanpolan: Nic dziwnego, że maksymalne dzbany tego nie rozumieją, dla nich różnorodność jest lewacka i stanowi zagrożenie dla białego człowieka. Dlatego do sekty bijkojna ciągnie głównie prawaków, faszystów, foliarzy i różnego rodzaju konserwy. Proste umysły nie pojmują relatywizmu w żadnym obszarze.
@theromanpolan: Stary, wybierz sobie lekarza lub psychiatrę co wolisz oczywiście od głowy. Zapłacę za wizytę. Naprawdę trzeba mieć coś z głową by od kilku lat trzeszczeć że bitkoin spada. Ale jak patrzeć przez okres 10 lat rośnie. odnośnie ryzyka... Giełdy tak funkcjonują, maszyny losowe tak funkcjonuje, tak funkcjonują gry losowe. Że jedni wygrywają inni przegrywają. Kto chce to sobie korzysta a ty ludzi od bitkoinów wyzywasz od prawaków i konserwatystów itp
@1234AQ: a mogę zamiast wybrać lekarza spotkać się z twoja mamą ? no własnie tacy jak ty to są bitkojniarze udowadniasz to swoim ciasnodupnym komentarzem XD Sekta ma to do siebie , że przyciąga wyjątkowo ciasne umysły jak twój
@theromanpolan: Andreas twierdzi tylko to co twierdzi, nie ma sensu doszukiwać się w jego słowach drugiego dna. Po prostu stwierdza fakty, każdy może stworzyć swoją kryptowalutę, ale to rynek zadecyduje o jej użyteczności i wyceni.
@theromanpolan: Nie. Andreas twierdzi że będzie tyle odrębnych chainów ile różnorodnych nisz do zagospodarowania. Innymi słowy, jeżeli czegoś nie będzie się dało zrobić na jednym chainie będzie musiało być zrobone na innym.
@theromanpolan: Liczą się w tym sensie że każdy może sobie stworzyć co mu się podoba. Jednakże te systemy muszą zapewniać bezpieczeństwo, nikt poważny nie będzie robił płatności czy kontraktów biznesowych na chainie który można łatwo zmanipulować, a forki i małe chainy można stosunkowo łatwo.
@onebit: ja rozumiem jak działaja krytpowaluty ty najwidoczniej udowadniasz , że komentujesz wykład kogos kogo nie widziałes i mówisz cos co ktos nie powiedział , więc daruj sobie tą retorykę ataku na mnie bo nawet mnie to nie rusza
@theromanpolan: Atak robisz co 10 min. Zgromadzenie sprzętu kosztuje miliardy, sam atak miliony(nie śmieszne 6$) i jest widoczny dla całej sieci. Atakujący zostanie zbanowany i wypada z rynku i nie zarabia. Jaki więc scenariusz ataku na Btc zaproponujesz?
Atak robisz co 10 min. Zgromadzenie sprzętu kosztuje miliardy, sam atak miliony(nie śmi


@onebit: gówno prawda , to co ci jest najbardziej potrzebne to ilość nodów w sieci , a nie koparek , tak jak pisałem mniej niż 30% hasrateu jest potrzebne i wystarczająca ilość nodów do zaatakowania sieci , a bajki o 51% to się wciska leszczom co pojęcia żadnego nie mają i powtarzają slogan za sloganem