Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli
Wiecie, że w Polsce B istnieje trend zawierania związku małżeńskiego po tym jak dziewczyna wpadnie w chłopakiem? I koniecznie ślub kościelny + huczne wesele. Im dalej na wschód Polski tym gorzej. Wszystko w imię "bo co ludzie powiedzą".
XDDDDD
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jestem_Tutaj: niestety tak jest, ale to już się zmienia jednak i coraz mniej tych "kojarzonych" ślubów. Potem, gdy najczęściej dziewczyna skończy studia, widzi że imprezowa miłość nie ma chęci nic ze sobą robić, a wręcz częściej niewiele sobą reprezentuje - tzw. łobuz. Dziecko w miarę odchowane, życie przewartościowane więc na co się użerać.

Fala rozwodów jak widzę w kancelarii następuje właśnie po skończeniu studiów. Zwykle 25-28 latki się wtedy masowo
  • Odpowiedz
@ferr11: W wymarzonym świecie konserwatywnych przegrywów, które za swoje niepowodzenia obwiniają rewolucję seksualną.
No bo kto to widział, żeby ludzie, a zwłaszcza kobiety wybierały sobie takich partnerów, jakich chcą. S--s tylko po ślubie, a małżeństwa aranżowane, tak wygląda "normalność".
  • Odpowiedz
30 lat temu moja ciotka poszła na imprezę jako 16latka


@bigyellowmonkey: A później facetom się wmawia, że to tylko nam jedno w głowie. Zgwałcona została? Nie? To już dostałaś odpowiedni komentarz. Ja u progu roku 2020 na pierwszej randce nie poszedłbym do łóżka z panną, którą brałbym pod większą uwagę. Gdyby ona chciała i mi się do łóżka na pierwszym spotkaniu pakowała, to zostałaby skreślona.
  • Odpowiedz
@jakubeskulap: Dla Twojej wiadomości, separacja oraz sam rozwód zazwyczaj nie zajmuje 5 min. W jej przypadku trwało to o wiele za długo (nie zamierzam operować konkretnymi datami), a u rodziców mojego ex - prawie 10 lat. Może przygotuj się do dorosłego życia zanim wyjdziesz z podstawówki, bo to nie film :)
  • Odpowiedz