Wpis z mikrobloga

Witam Państwa z niezbyt mroźnej skoczni Aist w Niżnym Tagile. Temperatura na razie wskazuje dwa stopnie poniżej zera, natomiast prędkość wiatru nie spada poniżej 14km/h. To tyle jeśli chodzi o pogodę. Wczorajsze kwalifikacje przebiegły bez większych kuriozalnych sytuacji, tak i tym razem pierwsze skrzypce grał wia..DJ. Tak tak, dobrze widzicie, wiatr swoją drogą (niezmiennie od początku sezonu) płatał figle i jedni latali daleko, inni zaliczyli bulę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to napisał jeden Mirek "Friendship with DJ Willingen ended, now DJ Nizny Tagil is my best friend." i w sumie ma rację bo widowiska jakiegoś nie było, za to muzyczka w pytkę zbysia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Niestety tym razem nie udało mi się dotrzeć do gwiazdy kwalifikacji, nie widziałem też, żeby ktoś spisywał więcej niż jeden/dwa utwory. Oh well. Jeszcze są zawody!

Wracając do tematu skoków, pierwsza szóstka kwalifikacji:

FORFANG Johann Andre
TANDE Daniel Andre
HUBER Daniel
GEIGER Karl
PASCHKE Pius
ASCHENWALD Philipp

Mówi coś to Państwu? Jeśli nie, to podpowiem - zawodnicy z czołówki poprzednich zawodów, to raz. Dwa, zawodnicy, których mają w swoich składach uczestnicy menedżera skoków TVP. Tydzień temu przez DSQ Forfanga i Johannsona trochę się pomieszało, mam nadzieję, że dzisiaj już obędzie się bez wpadek i wszyscy będziemy mogli podliczyć punkty w mirkowej lidze :) Z relacji naszych skoczków wynika, że dzisiaj także warunki są zmienne. Pożyjemy, zobaczymy.

Dla przypomnienia:

Mirko Liga na https://menedzerskokow.tvp.pl

Jeśli jeszcze ktoś chce dołączyć, nie ma problemu (jeszcze jest szansa na dobry wynik końcowy)
Na dole tej strony dołączacie do wypokowej ligi: 1607a807

#skoki #mirkoligaskoki fot. Tadeusz Mieczyński
Pobierz kurlapejter - Witam Państwa z niezbyt mroźnej skoczni Aist w Niżnym Tagile. Temperatu...
źródło: comment_ovIqp5AItfkkYQLDaVhnDvUUm7brhRNS.jpg
  • 9