Wpis z mikrobloga

#allegro #allegrolokalnie @allegro_pl
To allegrolokalnie to istny dramat i nic się nie zmieni. Dałem w zakładkę ofertę, która miała się zakończyć o 22:07 i ..... tuż przy zakończeniach licytacji była co 5 minut przedłużana (łącznie 11 razy). Ja już nie rozumiem, czy czas zakończenia to faktyczny czas zakończenia, czy trzeba doliczyć "50 minut" do przodu? Nie robiłem pierwszego zrzutu, dopiero po kilku takich numerach zrobiłem screeny aukcji. I to nie pierwsza taka licytacja, która nagle zmieniła czas. Jedna zmieniła o 20min a ta o "magiczne 50 minut".

Link:

https://www.aukcjoner.pl/gallery/027095575-.html#I1
  • 8
@0987poiu: no jak to ? Licytacja kończy się o czasie X przykładowo 22:00. Jeżeli ktoś będzie sekundę przed składał ofertę, to będzie taka nieskończona aukcja, bo każdy w ostatniej chwili będzie podbijał.
Na allegro była minuta do końca - 21:59, - kto nie zdążył to jego strata. O 22:00 było po zawodach.
@0987poiu: Poważnie tak to będzie działać ? To jest chore. Przykładowo na allegro o 22:00 konczyła się licytacja przedmiot minutę przed miał cenę 100zł. Sekundę przed zakończeniem cena skoczyła do 135zł i na tym zakończono licytację.
Na allegrolokalnie koniec licytacji o 22:00, minutę przed 100zł, - sekundy przed cena - 135zł i "automatycznie" dodano 5minut ? Przecież po kolejnym dodaniu 5minuty, ktoś kogo przelicytowano, sam podbije ofertę do 150zł.
Tak nie może być. To jest idiotyczne. Jeżeli aukcja będzie się kończyc o 23:30 ja nie będę co 5 minut zaglądał, czy ktoś podbija ofertę. Równie dobrze może mieć koniec o 12:00, a ja będę miał jakąs sprawę o 12:30 i będę o tej godzinie offline.