Wpis z mikrobloga

@Norek00: No tak, zapomniałem, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy bronią, z którą trzeba podejść do każdej ofiary z osobna, a bronią, z której można w szybkim tempie ranić ludzi z dużych odległości.

Jeszcze trzeba dorzucić do obrazka kuszę, bo ja chcę kuszę, a w tym antyludzkim zamordystycznym państwie nie mogę jej mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator: no i NIE MA ŻADNEGO POWIĄZANIA między tym, że broń kupisz na każdym rogu, rocznie produkujesz jej tyle żeby wyposażyć każdego obywatela w kilka a faktem, że za krzywy ryj ludzie do siebie strzelają na ulicy :)
  • Odpowiedz
@Norek00: Dałem ci przecież plusa, czy potrzeba więcej?!? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem ekspertem, ale w rękach przeciętnego Seby kusza bloczkowa wydaje się większym zagrożeniem niż łuk bloczkowy, choćby dlatego, że można łazić z nabitą i łatwiej komuś bez wprawy z niej celować.
  • Odpowiedz
@WaveCreator: łuk bloczkowy jest bardzo łatwy w obsłudze. Można z niego strzelać celnie po kilku minutach treningu. Jego siła jest wystarczająca żeby zabić człowieka ze znacznej odległości. Praktycznie to od kuszy odróżnia go tylko siła naciągu, która w kuszy jest dużo większa, co nie zmienia faktu że obie bronię są w stanie bezproblemowo zabić człowieka lub upolować zwierzę. Łuk bloczkowy moze oddawać więcej strzałów na minutę niż kusza
  • Odpowiedz
@WaveCreator: chce tylko powiedzieć ze czarnoprochowcem masz bardzo duża szanse zabicia, obrażenia są praktycznie śmiertelne, kuszą trudniej ucelować niestety, a jak trafisz to jeszcze osoba trafiona może się poruszać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Norek00: w UK przy wszystkich jest zawsze "musimy coś zrobić z nienawiścią w internecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Porównanie samochodów do karabinów maszynowych to jeden z najgłupszych korwinizmów.

Samochody w przeciwieństwie do karabinów, granatów i bomb pełnią wiele różnych funkcji w gospodarce i w społeczeństwie. Ponadto podejmuje się mnóstwo działań by śmiertelnych wypadków samochodowych było jak na mniej (kodeks drogowy, kontrole spożycia alkoholu, coraz bezpieczniejsze pojazdy, coraz lepszej jakości drogi, kampanie społeczne dotyczące bezpiecznej jazdy, wypychanie tirów z miast na obwodnice, a za parę lat wyeliminowanie najsłabszego elementu
  • Odpowiedz