Wpis z mikrobloga

W końcu przyszły moje zamówienia z BF, przyszedł i ON ( ͡° ͜ʖ ͡°) Office For Men XD

Po globalu mogę stwierdzić, że jestem miło zaskoczony. 'Najgorsze' jest otwarcie, po tej ambroxanowej, sełsedżowej bombie wchodzi w całkiem przyjemny drzewno-owocowo-przyprawowy drydown i siedzi już tak do końca. Coś tam jakaś inspiracja Aventusem wyczuwalna w tle. Ciężko to nazwać kopią czegokolwiek, ma swój charakter. Taki podrasowany molekułami crowdpleaser. Ni mniej, ni więcej.

Z racji tego, że mam 200ml tego gagatka i parametry ma jak #!$%@?, nie jestem w stanie sam tego zużyć. Ktoś chętny na rozbiórkę po 3,70zł/ml? Wrzucę wtedy w oddzielnym poście z innymi zapachami, których planuję się pozbyć.

#perfumy
Samadam - W końcu przyszły moje zamówienia z BF, przyszedł i ON ( ͡° ͜ʖ ͡°) Office Fo...

źródło: comment_hfkzeiRGI51Iw5Ij1iFlB0nrkxDpWyfL.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@elpatrone: z marszu mogę Ci wymienić: Pacific Rock Moss, Salted Green Mango, Woody Mood, Ultra Male, Tom Ford Noir Extreme, Valentino Uomo Intense, Kiton Man, Armaf Craze, Artisan Pure, ale muszę sprawdzić dokładnie co tam jeszcze zostało i ile plus masa gotowych próbek i odlewek, jutro wrzucę wpis z całą listą
  • Odpowiedz