Wpis z mikrobloga

@prace_fachowe: Nie wiem czy gra. Grał. Nawet nie o to chodzi, po prostu nie wydaje mi się, żeby zagrał jeszcze dla United i na to składa się wiele różnych czynników, a "kontuzja" kostki notabene jest idealnym zwieńczeniem tego wszystkiego.
@allocer: Perez nie zapłaci za niego 120 mln, a United nie sprzeda go taniej. Koniec, a to, że gra w kosza co ma do rzeczy? Widocznie nie ma zakazu od fizjoterapeuty, nie ma co porównywać granie w kosza na luzie do biegania po boisku przez X min. gdzie co chwile lecą wślizgi.
@utede: najpierw Dubaj, potem USA, dopiero teraz leczenie w Manchesterze. Więcej robienia sobie reklamy niż jakiegokolwiek profesjonalizmu. Jeszcze nie widziałem zawodowego piłkarza, który by w tak bezczelny sposób pokazywał lekceważenie klubu, jak robi to Pogba. Nawet chcąc odejść powinien zachowywać resztki honoru.
@utede: To powinien leżeć w łożku cały czas. Widziałem te filmiki, nie robił tam nic wielkiego. A co do leczenia w klubie to nie raz United wysyłało swoich zawodników np. do Dubaju na rehabilitacje więc też argument z dupy. Po za tym jak miał nogę w gipsie to #!$%@? to ludzi obchodzi czy siedzi w Manchesterze, czy w Dubaju xD
@Furious: sprawdź fakty a nie #!$%@? od rzeczy. Nikt nie czepia się ze sobie krążył po świecie- tylko ze robił to będąc „kontuzjowany” i nie mógł trenować w klubie, ale w kosza mógł grać? Przecież to absurd. Ten gość ma siano w głowie i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: no #!$%@? gdzie porównujesz trening z gra kilkadziesiąt minut w kosza xd Wiadomo rehabilitacja tylko w klubie bo inaczej sie nie da. Myślisz że Pogba przynosi zwolnienie od swojego lekarza do klubu i nie gra na podstawie tego? I gdzie #!$%@? bo nie widzę. Dlaczego United wysyła swoich zawodników do Dubaju aby szybciej doszli do formy? Dlaczego wysyłają ich na operacje do innych krajów. Na razie wiadomo, że ma kontuzję
@Furious: miałeś kiedyś cokolwiek wspólnego ze sportem? Myślisz ze treningi w klubie to tylko bieganieza piłka? xD skoro był zdolny skakać i grać w kosza, to tym bardziej lekkie treningi mógł robić w klubie. Miał być zdrowy w listopadzie, potem na pewno na początku grudnia, a ru zaraz połowa i na bank grać nie będzie, bo już nie pojawi się pewnie w ogóle
@utede: Nie, nie tylko bieganie za piłką, dlatego może to robić nawet w Sosnowcu jak mu pasuje. Miał być w listopadzie, szkoda, że w listopadzie dopiero mu ściągnęli gips z kostki i mówili, że może będzie gotowy na mecz z City. Widziałeś te filmiki? On tam chodził, nawet nie skakał, chodził. Szkoda, że nie odniosłeś się do tego co pisałem o dochodzeniu do formy w innych miejscach niż Manchester, bo nie
@allocer: Pamietam jak w 2016 sie cieszylem gdy do nas przychodzil.
Pamietam jego perypetie z SAFem gdzie mimo wilekiego talentu odszedl ze wzgledu na jego szczeniackie zachowania.
Teraz myslalem ze przychodzi 23letni pilkarz ktory osiagnal dojrzalosc i mamy absolotny Top na pozycji SP na lata.
Rzeczywistosc okazala sie calkowicie inna- mentalnie to wciaz dziecko.
Pilkarz kreowany na lidera przez kilka sezonow zagral jedynie kilka swietnych meczy + kilka bardzo dobrych.
Brak
@grzesiu_id serio nikomu nie śmierdziało że SAF 'przeoczyl' jego talent? XD Boss wyciskał z piłkarzy 100% bo byli gotowi zrobić wszystko dla klubu, wiedział że z Pogba tak nie będzie to naraska. Teraz jest banda najemników, a najlepsi na boisku to wychowankowie albo kupieni za grosze w stylu Jamesa