Wpis z mikrobloga

Boller Tonzo wraca w

#kronikizezgierza

Gnioty jutju [1 gru 2019] Część 2/3 tego typu

Sprawie mojej kariery na YT część 2 bęc - 25 min
Jak się poznałem z Beczką, otojespytanie. Azbet jak się mówi tego typu oglądał mnie od 2012. Przyjechał do nas z fantami, gatkaszmadka, ale nie wiedziałem o tym, że jest z wykopu, czyli z szszsz strony Afe wte. On przyjeżdżał, gatka szmadka i wszystkie nimformacje wykorzystywał przeciwko nam. Od tego momentu zaczęło się akat coś dziać na wykopie. Ja tam nie wchodziłem bo wiecie wizowie fani. Luzie podsyłali mi linki. Pizza inerzeszy i popostu coś mi niepasowao.
Tajger tutaj zaczyna wspominać vipok.ru z większą nostalgią. Wskazuje tu na pierwsze spięcia z 2012 roku, a następnie porównuje tamten wykop do strony karachan orgie co się nazywała. bek. pamięta doziś.
Waśnie telefony inerzeszy gadkaszmatka ipamietamdoziś raz z azbestem powiedziałem że nie ma bo on nagle sośtam chciał ze mną pogadać koniec. Ale powiedziałem dobra zobaczymy tego.
No i zaszeliśmy spółpracować ze sobą.
Khyyyy.
Khyyyyyy.
N początku było git majonez. Ale z czasem afe w te z wykopu podburzali na komentarzach.
Przez to zrypła się nam opinia na ten temat. Akat kolega sprzedał mi Azbesta, że podpuszcza. Potem wyczaiłem, kto podpuszcza. Waśnie zwróciłem uwage i powiedziałem kobrze, że wyrzusam azbesta z moda.
Azbet na nas zarabiał, o to poszło. Wyrzuciliśmy jego, potem sam poogarniałem. Azbet zaczął gadać, donosić, taka flaga... uliczna.
Dalej ciężko mi opisywać tego typu. Tiger wyciąga brudy, a ja akat nie jestem flaga, nie moja broszka jak się mówi.
Jeszcze historia bollera i dalsze plucie totane na Beczke. Że jeszcze pubował wyłudzić tajne nimformacje o państwu Merchant.
To jest tyle sprawie karieri na jutju. Troche jes wesołtrocheten, troche przykra.
Benben - idzcie do przodu.

Dziękuję że rozumiecie co wam powiedziałem bęc - 48 min
Benben witam jeszcze bo zapomniałem fani. Nagrywam wam sprawie tego godzinnego gniota. Awizisie. Obejrzyjcie sobie te filmy co właśnie wrzuciłe, może weźmiecie wskazówki z mojej kariery. Co trzeba uważać żeby nie wpaść na minę tego typu.
Pada oficjalne potwierdzenie, że Azbest zrobił Mateusza w #!$%@?. Gdyby nie to nadal by z mu spółpracował. Adwa, oficjalne potwierdzenie o zniszczeniu Azbesta frystalem. Atrzy oficjalne potwierdzenie, że Azbest podbija fejm.
#!$%@? Mateusz, nawiązując do tytułu tego filmu - Kuuuurwa, co ty gadasz.
Dwa... trzy lata Tajger był podatny na hety. Teraz już popostu nie jest. Jednak zauważmy, iż nie potwiedza tego oficjanie.
Akat Tige podpala się na wizów, że nie słuchają wszystkiego co mówi. Awizisie wizowie.
Ciekawostka popostu - 3 godziny i 28 minut faflunienia się wrzucił Bonzo tegodnia. Zawsze możesie przeczytać kroniki albo innom mile i będziecie wiezieć szystko.
Ale akat nie ma sensa mówić o Azbeście - mówi Tajger - się odciąłem odtego.
Minutę później Mati zaczyna mówić o Azbeście. Zarzusa mu, że jest rzepem, że jest psychiczny, nierozumny; że jest dołem ogunie - poste i logiczne myślenie. Uwieźcie to, że on nie lubi szczerości. Kombinuje ala prezentami i robi ssiebie pajaca internetowego. Tajger utrzymuje, że on sam jest jak najbardziej fair stosunku wizów. Zowu ciekawostka popostu - 3 godziny i 28 minut faflunienia się wrzucił Bonzo tegodnia. Jaki trzeba mieć zryty łeb? - pyta Tonzo.
Jeszcze śmieszna nimformacja fahfahte. Tiger jak samoukiem, szybko się uczy fahfahtem. Jest taki samomądry. Dlatego może jeść każde ilości majonezu, gdyż nie boi się zawału.
Tajger konczy o Azbecie po 28 minutach 36 sekundach wraz z końcem filmiku.
Awizisie się ogląd się wie.
A jeszcze zapomniałem wizowie fani. Azbet nie jest święty.
A i jeszcze jedno wizowie fani bo zapomne. Zastanówcie się na to frytkownice.

Smasznego wam życzę benbenc.

A i akat bo bym zapomniał jeszcze. Wpłacajcie po dwa plusy na kroniki. Fahfahtem, jest trochę opóźnienia, ale my tesz jesteśmy luźmi jak się mówi. Ja też przychodzę zmęszony iwizisie. Się praca sie rodzina wy też musisie soś zrozumieć.
Pozdawiam imiegodnia

#bonzo
Pobierz
źródło: comment_une4oNWx1EiDY6wgTRd4FBkWXln0ViWU.jpg
  • 1