Wpis z mikrobloga

ze smakiem


@Letoo: czystą czy z czymś? serio pytam bo robiłem kilka podejść i było okropne. Cola zabijała ten smak ale wg mnie to słaba opcja. Rodzina ze szkocji i ich znajomi (emeryci) nie piją szkockiej wiec ciągle żyję w niewiedzy jak to można pić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wyobrażam sobie pić wódki w ten sposób.


@Letoo: a właśnie szkotom przywożę wódkę i ją piją jak polacy whisky - sączą po trochu.

Nie wszystko jest dla wszystkich


i chyba o to chodzi. Kolorowe mocne nie są dla mnie.
Z Twoim komentarzem jest wszystko nie tak :D Jim Beam nie robi blendów, bo to amerykańska firma robiąca Bourbony (które nie są blendami - to szkocka domena). Jim Beam to rodzinna firma i destylują od 1795, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to uważam, że jest całkiem niezła.


@Letoo: () Nie wiem o czym myślałem jak to pisałem. Miał być Johnnie Walker. Co śmieszniejsze mam Jima
@makrel_gieldowy: Podobno tak, ale osobiście go nie piłem, wiem tyle, że jest bardzo RYE'owy, bo aż 95% żyta w zacierze, nigdy nie piłem żyta i chce spróbować, pozostałe żytki z winnicy mają ledwo 51%, więc nie wiem na ile byłby to dla mnie jakiś wyznacznik smaku Whisky RYE. Skąd się bierze takie fajne kupony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)