Wpis z mikrobloga

Potrzebuje małej pomocy, a mianowicie moja koleżanka robi jakąś tam ankietę na studia no i brakuje jej wypełnień. (Musi mieć około 100 wypełnionych arkuszy.) Stwierdziłem ze wkop i tym razem da rade. Staram się dostarczać wam ciekaw kontent, możne nie jakoś mega często, no ale to zawsze cos ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby nie było ze tylko o coś proszę :D

Ostanio byłem w Kirgistanie i przywiozłem z tegoook kraju kilka pocztówek. Robię #rozdajo jednej z nich w zamian za wypełnienie ankiety i plusika dla zasięgu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKLHxU4Xv-gMyql9eexoPCIlKADSjEtTAYr7zedwE9zUakQw/viewform?vc=0&c=0&w=1

A i proszę o w miarę normalne wypełnienie tego XD
Zasady
1. Zielone konta nie biorą udziału(chyba ze starsze od wpisu )
2. Rozdajo od 100 plusów
3. Koniec jutro koło 22

Żeby nie było że nie wyśle czy coś pozwolę sobie zawołać Mirka który taką już ode mnie dostał @myster007 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ankieta #podroze #kirgistan
C.....h - Potrzebuje małej pomocy, a mianowicie moja koleżanka robi jakąś tam ankietę...

źródło: comment_6e3qGD8rZ8vw75N1CVthFuJpQ67MgS3C.jpg

Pobierz
  • 30
@CzarekOrzech: Kartek mi nie potrzeba, ale ankieta wypełniona :)

czy stosuje pan jakas diete? Nie.

I po tym pytanie konieczne do ukonczenia ankiety: CZY ZAUWAZYL PAN WPLYW TEJ DIETY NA SKORE? xD


Op ma tutaj niestety rację.
W dodatku zabrakło pytania o ilość i rodzaj spożywanych tłuszczy (to też ma silny wpływ na skórę). A także o rodzaj mięsa - dla jednych ryby to mięso, a dla innych nie.