Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich zachwycających się tym ruskim ścierwem Arturem Soroczenką, nie zastanawia was dlaczego niektórzy aktorzy mają polskie imiona? Józek, Ania... To przetłumaczcie sobie to: Он сдаёт дела Юзику и на лыжах в Польшу валит. Поляки уже курсанули. Tak piszą Ruscy donejtorzy. To nie jest przypadek że imiona są polskie, bo oni mają odgrywać Polaków... A wy jeszcze mu za to płacicie. Ruscy donejtorzy na czacie mają ubaw z was po same pachy, że nie rozumiecie że on szykanuje Polaków.
#malyshibrigada #patoruski #patostreamy #danielmagical
  • 22
@Banderino: Jak Ci to nie przeszkadza to ok. Ja też to mam w dupie, ale tego świerwa Soroczenki wspierać nie zamierzam, to kawał uja jest, synalek bogatych rodziców, nigdy nie pracujący 32 letni nierób, jego ojciec to bogaty lokalny działacz polityczny z Berdyczewa, tylko dzięki tatusiowi ten nierób jeszcze nie gnije w pace. Przy nim nasz poczciwy Tucznik to malutki i miły knurek.
@DzikiOrangutan: Nie wiem o co się burzysz. Napiszę Ci otwarcie i wprost, że dla mnie Rosjanie to zdrajcy i fałszywcy a Ukry to banderowskie zwierzęta. My dla nich jesteśmy lachy, których powinien do reszty wybić Hitler. Skoro ja mam prawo kogoś nie lubić, to ktoś ma prawo nie lubić i mnie. A co do wpłacania i wspierania... jak idziesz do cyrku to za bilet też płacisz. Zapewniają mi rozrywkę więc wolę
@Matti32: Nie burzę się :) Jedynie uświadamiam. Ogólnie mam to w d... Ale tego Soroczenki właściciela strima jakoś nie lubię, jak patrzę na tą jego tłustą mordę to naprawdę chciałbym aby tam wlecieli w kominiarach ci którzy na niego polują i zrobili mu z dupy jesień średniowiecza. Tak przy okazji jakby działo się to na wizji to cała platyna i złoto świata razem wzięte nie mogły by tego opisać.