Wpis z mikrobloga

@kurzi5: ciesz się, że Ci się status odświeża i wiesz, że Twoja paczka żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie przekazano do doręczenia 3 dni temu i cisza. zaczął się okres świątecznych zakupów i inpsot ma DDoS
  • Odpowiedz
@kurzi5: powinien dziś być. U mnie czasami kurier dostarcza paczkomaty o 18 i później. Ostatnio też Pocztex o 18 wpadł z paczką która została mu wydana o 11:30
  • Odpowiedz
@Uaephean: tak samo jak powinien być wczoraj i przedwczoraj
@blackrabbit69: to już mogli walnąć jakiś status np. "doręczenie opóźnione" albo "mamy sralnię" - już pies drapał ten czas doręczenia ale mogliby chociaż informować co się dzieje. W tym momencie dla mnie to równie dobrze może być zgubiona paczka.
  • Odpowiedz
@kurzi5: no wiesz ja wczoraj dostałem paczkę ze sklepu który od miesiąca nie dawał znaku życia xD zero email zero telefonu NIC. i tak brakuje jednej rzeczy w paczce ale lepsze stracenie 20zł niż 100 xDha tfu na oszustów #!$%@?
  • Odpowiedz
@kurzi5: o kurcze. Dopiero teraz doczytałem, że były już dwie próby. Może pora na infolinię inpostu? Kiedyś w pracy zdarzało mi się,.że kurier w ogóle nie przyjechał. Częsta rotacja ludzi robi swoje.
  • Odpowiedz
@Uaephean: Infolinia... meh... nie polecam. Własnie próbowałem czegoś się dowiedzieć - babeczka o wyjątkowo znudzonym głosie powiedziała, że sytuacja wynikła z powodu przepełnienia paczkomatu docelowego. Cóż... zdarza się. Tylko dlaczego druga paczka w tym samym czasie trafiła do punktu obsługi paczek? Po tym pytanie pani się zapętliła w tekst "Dzisiaj paczka powinna dotrzeć do paczkomatu. Jeśli się tak nie stanie to proszę o kontakt z infolinią w dniu jutrzejszym".
  • Odpowiedz
@Uaephean: Swoją drogą jeśli wszyscy ich konsultanci tak funkcjonują to muszę powiedzieć, że mają wyjątkowo mało templatek na spławienie petenta i praktycznie od razu po niewygodnym pytaniu wchodzą w metodę zdartej płyty.
  • Odpowiedz
@kurzi5: Znajoma kiedyś pracowała w infolinii inpostu właśnie. No ale już nie pracuje. Podobno nie da się tam długo wytrzymać. Jeśli paczkomat by był przepełniony to kurier powinien zostawić to w punkcie lub chociaż zmienić status. Mi ostatnio sporo Pocztex doreczał przesyłek i jestem zadowolony - zawsze SMS z numerem do kuriera przychodzi. Może z Twojej paczki etykieta odpadła i tak sobie kurier tylko skanuje bo paczkę zgubił ( ͡
  • Odpowiedz
@kurzi5: To to jest ch... Ja ostatnio zamówiłem paczkę do żabki i co się okazało żabka odmówiła przyjęcia (nie wiem dlaczego) i musiałem jechać do centrum na pocztę by odebrać przesyłkę. xD Jak żabkę miałem 2 metry dalej od domu.
  • Odpowiedz