Wpis z mikrobloga

  • 5
W niedzielę pierwszy raz w życiu zagrałem w Half-Life, a dzisiaj właśnie go ukończyłem.
Bardzo dobrze mi się w niego grało. Jutro zaczynam Half-Life 2 i to też będzie moje pierwsze podejście :D
W kolejnych częściach dowiemy się czegoś więcej o tym gościu?
#gry #steam
NieR - W niedzielę pierwszy raz w życiu zagrałem w Half-Life, a dzisiaj właśnie go uk...

źródło: comment_bvwKyiIk1xR8gVfKYYaTg3ibRHXv1aOm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@login4znaki: Aaa no w sumie racja, bo to są dodatki :D!
Ma to jakieś znaczenie w jakiej kolejności je ograć? Zacząć od Opposing Force czy Blue Shift?
  • Odpowiedz
o tym gościu?


@NieR: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nołp, nie za wiele. Dowiesz się ciut o jego motywacjach... ale dosłownie ciut. Polecam za to bacznie się rozglądać, podobnie jak w jedynce dżimana będziesz mógł "odkryć" w wielu lokacjach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Intelektualista: W CS 1.6 grałem kiedyś nałogowo. Następnie przesiadłem się na PlayStation i tak zostało do dzisiaj. Jednak ostatnio wzięło mnie właśnie na takie wspominki i pomyślałem sobie - grałeś w CS'a, a w ogóle nie znasz podstawki, czas to zmienić.
No i w niedzielę założyłem specjalnie kobto Steam dla tych gier xD

@vosmor: Kolejne części, a więc może coś w DLC do jedynki albo w dwójce i
  • Odpowiedz
@NieR: Chodziło mi raczej o to ze HF 3 to już jest taki mem ze...

Jedyne nowe co wyszło to Vr ale nie wiem jak to sie ma do oryginałów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mnik1: Fajny avatar Panie G ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W jedynce widzimy go na samym początku i przewija się właśnie kilka razy przez co mega mnie ciekawił. Szkoda :(

@vosmor: Szkoda, że Alyx ma być tylkona VR ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieR: W dwójce jego rola jest troszkę objaśniona, nie chcę spoilerować ale ponownie - za wiele się nie dowiesz. Kolejny "dump" informacji (nie za wielki) masz w Episode 1 ("dodatek" do HL2), troszkę więcej dowiesz się za to w Episode 2 - zwłaszcza jeśli idzie o jego udział w wydarzeniach z HL1.

Podejrzewam, że miał stać się "głównym złym" w HL3 i dopiero w tej grze dowiedzielibyśmy się dokładnie kim
  • Odpowiedz
@St_Atheist: Rocznik '92 here :P
Po prostu zawsze jakoś przechodziłem bokiem obok tej serii. Przykładowo w roku 2004/2005 zamiast ogrywać HF2, to ciskałem w pierwszego Far Cry, CoD2 czy też NFS2, a o GTA San Andreas nie wspomnę :P
Postanowiłem w końcu nadrobić zaległości :D
  • Odpowiedz