Wpis z mikrobloga

@krashann: nie wiem czy to jest wyreżyserowane (chociaż kto ich tam wie), ale na jestem przekonany, że osoby biorące udział są selekcjonowane na bazie ich ogólnej, aparycji, robienia wrażenia, interesującej osobowości itp. Wiedza gra drugorzędną rolę.
  • Odpowiedz
@grelack: ze mnie marny matematyk ale od razu wiedziałem że będą to okolice 25 bo na tyle podzielimy 100 na 4.
Potem idziemy w dół i patrzymy co nam daje suma kolejnych liczb. Ale w TV wiadomo że stres i można popłynąć na głupocie.
  • Odpowiedz
  • 1
@cygan9 W stresie to się można przejęzyczyć, a nie zapomnieć czym są liczby parzyste.
Z drugiej strony jak widzę ile osób plusuje pytanie o to czy 22 jest poprawną odpowiedzią jak gdyby nie było to oczywiste, to nic mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@haes82: Nie, mój kumpel z roku poszedł do milionerów i wygrał z miejsca pół miliona. Potem go ciągali do DDTVN i innych #!$%@? przez pół roku. Wcześniej był jeszcze w 1 z 10 i wrażenia miał podobne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grelack: Ale po co?
Skoro jest podana najmniejsza liczba, to jaki problem dodać do tego trzy kolejne parzyste u sprawdzić z którego wariantu suma wyniesie 100?
  • Odpowiedz
@haes82: też tak sądzę. Ogólnie zauważyłam że osoby wykształcone dostają trudne pytania już na wstępie , a tępe dzidy dostają bardzo proste żeby Janusz mógł się pośmiać że nie znają odpowiedzi. Aha, i jeszcze ta zasada że publiczność ma zawsze rację. Nie zdażyło się jeszcze że zasugerowała zła odpowiedz - wszystko pod pr że niby widzowie TVN tacy inteligentni. Poza tym wszyscy uczestnicy chętnie smieszkuja z PISu i zawsze są
  • Odpowiedz
jestem przekonany, że osoby biorące udział są selekcjonowane na bazie ich ogólnej, aparycji, robienia wrażenia, interesującej osobowości itp


@haes82: czekaj, to ten pan został wybrany ze względu na aparycję? czy może ze względu na robienie wrażenia?
  • Odpowiedz