Wpis z mikrobloga

Spektakularny zwiastun Nie czas umierać z nową agentką 007: Wreszcie dostaliśmy zwiastun filmu #Nieczasumierać i zapowiada się na to, że widowisko ma wszelkie predyspozycje, by być hitem. Są pościgi, spektakularne akcje, tajemnice, intryga, wraca stary znajomy, jest przerysowany arcyłotr, na scenę wkracza nowa agentka #007 i jest również on – Bond, #JamesBond, który powraca kolejny raz, by skopać zło-czyniące tyłki. Czytaj więcej>>

#film #filmy #kino #zwiastun
popkulturysci - Spektakularny zwiastun Nie czas umierać z nową agentką 007: Wreszcie ...

źródło: comment_m9IrldAMmlkk9AoHqFh6Bixvg9ourpbT.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@popkulturysci: aż się zmusilem i obejrzałem. Nie wiem czy masz tam inny trailer, ale w tym co widziałem wszystko zgadza się z tym co napisałem. Tylko się utwierdzilem, że masz błąd. "Double O" nie oznacza 007.
  • Odpowiedz
@popkulturysci: czy Ty przeczytałeś ze zrozumieniem te wyniki? Tylko jeden można na upartego zrozumieć tak jak twierdzisz, a i tak to co najwyżej zdanie wyrwane z kontekstu. Reszta mówi o nowym filmie o 007, zegarku i dopytuje czy ta kobieta będzie nowym 007 czyli taki tytuł pod publikę, albo jest w ogole o czym innym. Chyba kurde blaszka robiąc jakikolwiek portal o filmach warto podążyć temat zamiast pisać głupoty i
  • Odpowiedz
@popkulturysci: jestem totalnym amatorem filmowym, to tego Bondy to nie mój klimat. Obejrzałem pewnie nie więcej niż 7 części, ale wiem tyle, że podwójne zero to oznaczenie uprawnień agenta (nawet jeden Bond nawiązywał do tego tytułem) i że nie ma dwóch agentów o tym samym numerze. Nie trzeba być Sherlockiem, ani nawet znać scenariusza, no ale jak ktoś musi czekać na premierę, żeby się o tym przekonać to może powinien
  • Odpowiedz
@Polanin: Masakra? Nie ma dwóch agentów. Bond jest na emeryturze w nowym filmie. Z GQ: A movie insider said: "There is a pivotal scene at the start of the film where M says 'Come in 007', and in walks Lashana who is black, beautiful and a woman. It's a popcorn-dropping moment. Bond is still Bond but he's been replaced as 007 by this stunning woman."
  • Odpowiedz