Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano kontroler sprawdzał mi bilet , ten sprzęcik pokazał że karta jest nie ważne , pomyślałem że zapomniałem doładować , pytał czy chce zapłacić teraz czy potem zapłaciłem i spytałem czy mogę wysiadać bo musiałem wysiąść do pracy. Powiedział że tak i nie zdążył mi dać mandatu. Potem w pracy okazało się że bilet mam doładowany tylko te #!$%@? mają popsute urządzenia. Zadzwoniłem na linie a oni mówią że zwrotu bez mandatu dostać nie moga zwrócic mi kasy. Jest jakiś sposób żeby to odzyskać ?

#gdansk #ztm #afera #pytanie #komunikacjamiejska
  • 19
@Kamilex97: Do firmy wystawiającej mandaty.Może warto napisać to zkm ,aby zabepieczyli monitoring z tego dnia.Podaj nr pojazdu jaka linia o której godzinie.Warto się bić o swoje.
Pamiętam jak wygrałem kiedyś z Energą.Odcieli mi prąd z powodu niezapłaconego rachunku.Złożyłem na nich skargę do prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Wczęte zostało postępowanie Energa napisała pismo na 10 stron z datami wezwań do zapłaty wysyłanych listem zwykłym. Próbowali udowodnić,że data wysłania zwykłego listu jest potwierdzeniem
@piotr1900 było tak , byłem już bardzo blisko przystanku , nie dałem żadnych dokumentów , gościu wysiadł dosłownie na sekundę , zaczął gryzmolic coś ale no to była sekunda mógł rozpisywać długopis równie dobrze i zapytał czy chce ten mandat , ja spytałem czy mi potrzebny jest powiedział że nie to powiedziałem że nie muszę , i szybko jeszcze wskoczył do tego samego autobusu
@Kamilex97: ludzie ba infoliniach to skończone młoty, działaj Indie słuchaj sie ich. Ja ostatnio 3 razyvna infolinie euro RTV dzwoniłem i koniec końców uczyłem pracownika z prawa... absurd