Wpis z mikrobloga

@Samowski U mnie (a sprzęt mam raczej dobry) w tak starej i słabej graficznie grze 50-60 fpesów to jakiś żart, dźwięk rozjeżdża sie, dialogi są urywane przy końcówkach, niektóre efekty są cicho nie wiedzieć czemu (odczułem to głównie w przerywnikach). To problemy techniczne, a tak ogólnie to pomimo włączenia "poprawionej" grafiki nie widać jej polepszenia. Gra poza wyborem rozdzielczości nie oferuje nic lepszego na PC. Aaa jeszcze, pomimo polskiego menu sama
  • Odpowiedz
Aaa jeszcze, pomimo polskiego menu sama gra już nie posiada polskich napisów o czym możnaby wspomnieć w sklepie Microsoftu albo na Steamie.


@michael323: Niestety gra nie posiada żadnych napisów poza filmikami, nawet angielskich.
  • Odpowiedz
@michael323: Serio, włączałem wyłączałem grę, opcje napisów w menu itd ale nie chciały mi się pojawić więc myśląc, że jestem jakiś upośledzony przeszukałem reddita i okazuje się, że nie, nie ma napisów w trakcie gry. Nie było ich juz w wersji na x360, nie ma teraz. Dosyć żenujące wydawać w 2019 roku grę bez polskich napisów, a ci przebili dno i nie dali nawet angielskich ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Czyli potwierdza się to co pisałem, kiepski port bo nic nie zrobili w sensie poprawili, a w dodatku są problemy techniczne. Dobrze, że jakoś nigdy nie zazdrościłem serii ani Halo ani Gears of Wars posiadaczom X-Boxa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz