Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zamówiłem ostrzałke diamentowa na prezent z pewnego sklepu i potrzebuje pomocy, ponieważ wydaje mi się że dostałem używaną
1.Małe ryski widoczne na zdjęciach
2.naderwany karton
3.brak folii zabezpieczającej (nie wiem czy powinna być, ale ostrzałka była tylko wrzucona w za duży kartonik)

Co o tym myślicie? Kręcić Małysza czy to normalne?

#kiciochpyta #gastronomia #kuchnia #gotowanie
PanAngielski - Zamówiłem ostrzałke diamentowa na prezent z pewnego sklepu i potrzebuj...

źródło: comment_3htiAzpAfycJpT9SDXtwW71Zv0fcJKFv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@PanAngielski
Moja ostrzałka była zapakowana w odpowiedni sposób, na pewno nie w za dużym kartonie. Zamawiałeś kilka rzeczy i ona była luzem, czy tylko samą ostrzałkę. Być może sklep ma ostrzałki luzem jako hurtownia.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak kartonik oryginalny to trudno żeby wyciągnąć i wsadzić ponownie. A co do kręcenia zależy ile zapłaciłeś, możesz też po prostu napisać do nich w celu wyjaśnienia sprawy. Zawsze jeszcze spróbować można wilgotną ścierką przejechać po niej i zobaczysz czy to głęboka rysa czy tylko powierzchniowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arean9: 180zl zapłaciłem, więc nie mało tym bardziej że to n prezent, kartonik oryginalny Ale naderwany przy otwarciu jakby ktoś już otwierał, to było pierwsze co mi się w oczy rzucilo
  • Odpowiedz