Wpis z mikrobloga

Zacząłem 2 dni temu moją karierę w #footballmanager . To jak doskonale zrobiona jest Wisła to szok. 1 mecz w sezonie zremisowałem mając 3 strzały sam na sam. Z Wisłą Płock straciłem punkty po tym jak Buchalik pomylił się i nie trafił w piłkę na linii 16 :D W derbach znowu zrobił ten sam błąd i przegrałem derby :D
#wislakrakow
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrubyChudini: ja kupiłem Pucko z korony i był moim najlepszym piłkarzem ale zerwał jakieś więzadła w 4 kolejne i 3 miesiące przerwy :P najlepsze tweety były po tym że w Wiśle po staremu :P
  • Odpowiedz
@goras: W pierwszym sezonie prowadząc Wisłę zdobyłem mistrzostwo Polski xD Większość meczów wygrywałem ledwo po 1-0 i doczołgałem się jakoś do końca sezonu. W drugim sezonie 3 miejsce, więc nie jest źle. ( )
  • Odpowiedz
@goras: Jako scouta mam teraz Ibrahima Affelaya, który postanowił sobie zakończyć piłkarską karierę.

btw. dawałem dużo szans Buksie i Burnley kupiło go ode mnie za 4 miliony euro ( ͜͡ʖ ͡€) (na napadziora polecam Czecha "Lukas Julis" - ściągnięty za grosze, ładuje jak na zawołanie i wygląda na to, że zarobię na nim sporo).
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Mam teraz 28. grudnia 19 roku i jestem 5. Próbuję znaleźć jakiegoś lewego obrońcę i odchudzić trochę skład. Scout mi znalazł zajebistego skrzydłowego do kupienia za 2 tysiące zł :D a gościu ma ponad 100 CA. Tylko od pół roku bawię się z jego kontraktem bo nie chciałem mu zapłacić 40 tys. miesięcznie i co kilka tygodni zrywają ze mną rozmowy :D

Największą bekę miałem bo legia 14, vuko zwolniony,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: jak odpalę :P ja cierpię na syndrom jeszcze jednego meczu. Ostatnio się zorientowałem że jest 3 w nocy jak skończył się sezon serialu :P
  • Odpowiedz