Wpis z mikrobloga

Myślicie że jak nie zrobię wszystkich zadań Tydzień 4 - złoto, to może zabraknąć później do zdobycia 30lvl? Wcześniejsze wszystkie tygodnie zrobiłem
#fut
  • 6
@broooda6: ja w sezonie 1 robiłem wszystkie tygodnie ale pominąłem niektóre codzienne, pod koniec miałem 16k exp nadwyżki także myślę że na lajcie jeśli odpuścisz parę zadań można to zrobić
@broooda6: Będą jeszcze zadania z tygodnia 5 i tygodnia 6 - w między czasie może w ramach promocji (np. Team of the Knockout Stage) wpadnie zawodnik do zdobycia i kilka dodatkowych punktów doświadczenia. Ja robiąc większość zadań w pierwszym sezonie miałem ponad 20k nadwyżki więc na spokojnie nie trzeba się zabijać o te punkty. Mi brakuje 19k to 30 poziomu i nadal nie wiem którego bolca brać.
@TomekK91: to spoko jak tak, ale mimo wszystko postaram się zrobić ile mogę, strasznie ciekawie się gra robiąc te wyzwania, a najlepsze jest to że czasami gra mi się tak samo jak moim najlepszym składem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@broooda6 w pierwszym sezonie był cały Gold w którymś tygodniu ze srebrnymi. Odpuściłem go całkowicie a i tak miałem 30 jakieś 10 dni przed końcem. No i zacząłem chyba w 3 tygodniu. Tak że luźna guma