Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam Was! Od dłuższego czasu mam rozszerzone pory. W okresie dojrzewania miałem jakieś pryszcze na twarzy i starałem smarować się kremami, ale za bardzo tego nie robiłem z powodu lenistwa. Na całe szczęście nigdy nie miałem cery trądzikowej. Od dłuższego czasu zacząłem zwracać uwagę na stan swojej twarzy i zauważyłem, że na policzkach mam jakby dziurki i wyczytałem w internecie, że to są rozszerzone pory. Domyślam się, że to jest efekt niedbalstwa o cerę w okresie dojrzewania. Mam do Was pytanie, czy da się coś zrobić, żeby zamknąć te wszystkie dziury? Są jakieś specjalne kosmetyki przeznaczony do pielęgnacji "dziur"? Cerę mam mieszana, czyli raz mam suchą, a czasami mam tłustą. Pic rel

#pielegnacja #twarz #cera #kosmetyki
carumus1 - Witam Was! Od dłuższego czasu mam rozszerzone pory. W okresie dojrzewania ...

źródło: comment_RMmzVe8zKecNEK8fCforPy9X8dAd8IVc.jpg

Pobierz
  • 6
@Haerbin: @LCaseiDefensis: oczywiście chciałbym zamknąć, a nie ukryć ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli wychodzi na to, że nie ma naturalnego sposobu na zamknięcie? i pozostaje jedno wyjście - zamknąć laserowo? (,) a orientujecie się ile to by kosztowało?
@carumus1: #!$%@? krem na pory. Od młodego wieku miałam rozszerzone pory. To kwestia genetyki. Stosuję kosmetyki z najróżniejszych półek i obiecujące wiele ale wiem jedno- nie ma czegoś, co zmniejszy pory. Taka jest Twoja skóra, możesz ją pielegnować na różne sposoby ale pory nie zejdą, bo każdy ma pory, chyba że zmniejszysz je zabiegiem laserowym ale nie wiem jak to działa.

Możesz jedynie je oczyszczać żeby skóra nie dostawała stanów zapalnych