Wpis z mikrobloga

  • 0
@omeprazol banki po pestycydach musisz oddać do punktu gdzie je zakupiłeś, bo inaczej kara od PIORiNu i to całkiem solidna.
Więc tych opakowań akurat nikt nie pali. Na szczęście
  • Odpowiedz
@Radek41: I będzie znowu gorzej, tak jak było parę lat temu. Firmy w małych miejscowościach odbierają śmieci raz w miesiącu. Ty myślisz ze ktoś będzie przez tak długi czas składował pieluchy i inne śmieci? Gdzie to maja pomieścić? Władza kiedyś walczyła z nawykiem, teraz walczy z problemem,który sama stworzyła.
  • Odpowiedz
@pablosik: Jako jeden z niewielu w mojej wsi nie palę śmieciami. W związku z czym, odkładam ich do wywózki więcej niż inni. Poprosiłem urzędniczkę o większy kosz, to dostałem odpowiedź że nie, bo mam za małe gospodarstwo domowe. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Radek41: Ja w tym roku przestałem się #!$%@?ć i jak widzę, że na moim osiedlu gdzieś z komina wali kwaśny dym to od razu dzwonię/piszę do straży miejskiej. Nawet jak jedno na 10 zgłoszeń coś da to i tak dobrze. Ha tfu na palących śmieciami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radek41: kto plusuje tego głupiego mema niech lepiej pochwali się ile ma stopni Celsjusza w pomieszczeniu, w którym przebywa na co dzień.

Tych, którzy mieszkają w blokach zapraszam do zapoznania się z wiedzą skąd się bierze ciepelko w ich mieszkaniach..
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Teoretycznie za każdym razem jest zobowiązana do interwencji. Były niedawno dłuższe dyskusje na temat tego co straż w takich sytuacjach może ale na szybko nie znajdę. Co najmniej raz widziałem jak SM podjeżdża pod budynek, który zgłosiłem tego dnia ale czy to było na pewno w tej sprawie i po moim telefonie to nie wiem. Nie stoję i nie czekam sprawdzić czy przyjdą od razu.

Jak Twój sąsiad pali gównem
  • Odpowiedz
@omeprazol: o jakie to prawdziwe...to jest dramat na wsiach. Kontroli nie ma żadnych, palą czym popadnie, a weź zwróć uwagę to zrobią krowie oczy o co ci chodzi w najlepszym wypadku albo popedzą z widłami bo mu nie bedziesz mówił jak on ma gospodarzyc na swoim.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Radek41 Zrozumcie ludzie wreszcie że smog czy śmierdzący kolorowy dym to nie kwestia śmieci tylko niedokładnie spalanego węgla, wystarczy powymieniać kotły na współczesne i problem rozwiąże się sam
  • Odpowiedz