Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomoc w temacie zegarka. Mój tata ma omegę automatyczną którą już nosi przynajmniej 30 lat. Kupił to jeszcze w NRD czy gdzieś tam za jakieś chore wtedy pieniądze (często powtarzał, że u nas by kupił malucha pewnie jak to tata koloryzował - nieważne). Całe moje życie a 30 lat mam już, to pamietam go jak zawsze miał ten zegarek na ręce. Tydzień temu stała się tragedia i ów zegarek przestał chodzić. Był tata u kilku zegarmistrzów i każdy otwiera oczy i mówi ze nie da się go naprawić albo ze koszt nieopłacalny albo że się nie podejmą. Także zbliżają się święta to z matką i bratem i ciotką (siostra ojca) chcemy mu kupić nowy zegarek. Poniżej dodałem zdjęcie tej omegi. Jaki mamy zegarek mu kupić? Patrzyłem na ceny zegarków omega to można spaść z krzesła, także kolejnej omegi mu nie kupię. Napewno wyślę te omegę do jakiegoś autoryzowanego serwisu niech go ruszą, ale to później.
Postanowiliśmy, że każdy z nas wyłoży po 1500 zł na ten nowy zegarek. I teraz pytanie do Was co mu kupić?
Znalazłem jeden który myśle ze by mu się podobał bo kiedyś coś mówił że ładne są zegarki w tym stylu diver.
W sumie musi być na metalowej bransolecie i być automatem i tyle. Najlepiej nie cudować i kupić coś podobnego do omegi.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-meccaniche-veneziane-nereide-gmt-diaspro-crema-jubilee-automatic-1204004j

Dobry wybór?

#zegarki
Pobierz AnalnyNiszczyciel - Mirki potrzebuje pomoc w temacie zegarka. Mój tata ma omegę autom...
źródło: comment_YDdo5FOPXjHdKybY414X4KGoHnPgoLHA.jpg
  • 44