Wpis z mikrobloga

@MikoBalagany: DOKLADNIE O TYM PISZE. #!$%@? DLA MNIE TO JAKIS SURREALIZM #!$%@? SURREALIZM PIRDOLONY. Lewandowski sobie stoi i #!$%@? siedzi przy messim, najlepszym pilkarzem w calej historii futbolu na najwazniejszej gali w tym samym rzedzie i obok niego JA #!$%@?. TO JUZ JEST #!$%@? TOP TOPOW i po prostu nigdy sie juz nie doczekamy takiego pilkarza...
@MikoBalagany: ja #!$%@?, faktycznie był taki gość Niedzielan i wtedy wszyscy się jarali ze strzela bramki gdzieś na zadupiu w Holandii. Wtedy byliśmy mentalnie na poziomie Ukrainy i potrzebowaliśmy poklasku w Europie. A teraz ? Polak siedzi obok Messiego i wbija 4 bramki w LM. Pan Piłkarz to jest gość jednak, sam mu #!$%@? wystrugam tę złota piłkę jeśli dziś jej nie dostanie.
@MikoBalagany: Aż mi się przypomniało, jak słuchaliśmy z sąsiadami na podwórku transmisji Anglia - Polska w radio, bo tvp nie miało praw do transmisji na żywo i puszczali retransmisje wieczorem po meczu dopiero... Ale to był ten późniejszy mecz, gdzie Scholes strzelił hattricka, w tym jedną bramkę ręką. A dla Polski kontaktową wuja Brzęczek xD
@MikoBalagany pamietam jak Krzynówek strzelał gole Realowi w LM i wtedy mówiło się nieśmiało, że to "klasa międzynarodowa" xD. Klasa światowa to było w ogóle nie do pomyślenia, jakiś Złoty Graal chyba ()
@MikoBalagany: ehhhh to byli czasy... ja pamiętam jak w w wieku ok. 10 lat z ziomkami biegaliśmy za piłką na podwórku i dzieliliśmy nazwiska piłkarzy Groclinu między siebie. Dokładnie tak, Groclinu Grodzisk Dyskobolia XD. Wtedy każdy chciał być Rasiakiem (nieuzasadniona niczym moda na Drewnialdo/Boazerio była jeszcze daleko przed nami), Niedzielanem, czy Sebkiem Milą. A w fifę karierę zaczynałem NEC Nijmegen XD Dzisiaj jest o tyle inaczej, że pewnie największy kozak jest