Wpis z mikrobloga

Użytkownicy #irobot #roomba #roborock i ogólnie #odkurzacz automatyczny, mam pytanie - posiadając robota korzystacie jeszcze ze zwykłego odkurzacza? Jeżeli tak, to w jakich sytuacjach i jak często? Myślę co kupić do niewielkiego mieszkania bez dywanów. Z jednej strony kusi automatyczne sprzątanie, a z drugiej mam opory bo jak gdzieś narobi sie syf w zakamarku, to przecież nie odkurzę tego robotem.
  • 5
  • Odpowiedz
@kajtom: Mam Roombę i zwykły wyciągam może raz na dwa miesiące, są zakamarki gdzie Roomba się nie wciśnie. Tylko Roomba chodzi codziennie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kajtom: mam roborocka i osobiście nie widzę potrzeby używania zwykłego odkurzacza, małe mieszkanie płytki plus panele, bez dywanów. Ok, raz na ruski rok jakieś zakamarki typu balkon czy szafka na buty odkurzę zwykłym, ale gdybym nie miał to bym se poradził zmiotką.
  • Odpowiedz
Nie korzystam ze zwykłego odkurzacza, jak się coś rozsypie w jednym miejscu to w Roombie jest opcja spot i czyści małą powierzchnię. Nie zdarzyło mi się żeby trzeba było poprawiać, jak czyścisz szczotki na bieżąco to wszystko elegancko zbierają z dywanu.
  • Odpowiedz