Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem nowym posiadaczem #ps4 pro. Gra się chyba zainstalowała z płyty, a napęd buczy podczas aktualizacji. On coś rzeczywiście czyta z tej płyty?
  • 15
  • Odpowiedz
@Pouty: gra się może jeszcze przez pewnie czas instalować w tle nawet jesli ci tego nie pokazuje. Ps4 ma funkcję instalowania w tle nawet w czasie gry. I tak, napęd jest głośny. Jak już ci się wszystko poinstaluje będzie go tylko słychać chwilę po uruchomieniu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: Coś jest nie tak, bo na koniec wyskoczyło "oczekiwanie na instalację" było, a jak się wcisnęło "rozpocznij" to jest napisane, że brak zainstalowanej pozycji i do sklepu przekierowuje. Wziąłem od początku pobieranie, oby drugi raz nie było tego samego..
  • Odpowiedz
@Pouty: wygląda na to że to normalne i inni też mają taki sam problem. Kod jest na jakiś dodatki, dlc masz już na płycie. Nie wiem tylko czy możesz odpalić grę tak po prostu (complete edition) czy może trzeba będzie jakoś pokombinować żeby dlc się samo nie instalowało. Jeśli możesz odpalić to odpal i dodatek powinien być dostępny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: Tylko complete edition jest w menu. Myślałem, że to powinno być zainstalowane, bo samo się zaczęło pobierać po wpisaniu kodu i włożeniu płyty. Czyli powinno być cały czas "oczekiwanie na instalację"?
  • Odpowiedz