Wpis z mikrobloga

@schreder: tutaj cena bardzo fajna, ze wszystkimi zniżkami wychodzi 430$ gdzie na GB najtaniej było 458$, ale już od wczoraj nie ma na stanie niestety tego telefonu (OnePlus 7T) i nie wiadomo kiedy cena na Gearbest lub Banggood będzie w okolicach $460 ;/
@schreder: właśnie czytałem, że to loteria jaki wyświetlacz się dostanie do tego telefonu ;/ fajnie by było jakby pojawił się ten telefon na gearbest albo Banggood w promo ponownie, bo tam podobno łatwiej z gwarancją
@xXxVego: no ja bym nie kupił na ali. Na gearbest ok, ale banggood ma wyłączoną płytę główną i wyświetlacz z gwarancji (niby łatwo to obalić ale ja wolę jednak wyeliminować możliwość obrony sklepu przy sporze przez paypal/chareback).
@schreder: czyli głównie Gearbest polecasz tak ? Nie wiedziałem że Banggood ma płytę główną i wyświetlacz wyłączony z gwarancji, wezmę to pod uwagę i jednak poczekam na promo z GB
@xXxVego: pod kątem gwarancji tak. Ogólnie banggood już w ciula leci w gwarancją tak samo jak gearbest, ale gearbest chociaż nie ma tego wyłączenia, które może udupić Cię na sporze paypal albo chargeback. No i w ogóle banggood kpinie odwala jak daje 7 dni gwarancji na drony za 2k zł.