Wpis z mikrobloga

Cześć Wam! Na początku bardzo przepraszamy za ostatnią nieobecność ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gratulujemy Mirkowi @Jeloops - skontaktuj się na pw w sprawie Power banka Savio BA-02 z tego wpisu

I mamy do Was pytanie - co chcielibyście w kolejnym #rozdajo i #wykopowytest? Piszcie w komentarzach.

Listę naszych produktów znajdziecie tutaj https://www.savio.net.pl/produkty/

#savio
SAVIO_multimedia - Cześć Wam! Na początku bardzo przepraszamy za ostatnią nieobecność...

źródło: comment_WWJWmkhX8JIWeBS02ES20XUST2YwwJWd.jpg

Pobierz
  • 26
Powerbank 20000mAh BA-03 to dostępna energia w każdym miejscu i każdym czasie! Power bank 20000mAh BA-03 Dzięki zastosowanej baterii o pojemności 20000mAh możesz w pełni naładować swój telefon, tablet czy inne urządzenie gdziekolwiek zechcesz. Technologia podwójnych portów USB o natężeniu 2.1A pozwala na szybkie naładowanie Twojego urządzenia. Duża pojemność baterii to 9-krotne naładowanie telefonu o pojemności 2200mAh i aż 3-krotne naładowanie tabletu o pojemności 6500mah.


Ten opis to oszustwo. Power bankiem 20000
Jak ja niecierpoe tej chińszczyzny rebrandowanej. Kupiłem w media expert w promo za 99zl oryginalny powerbank Huawei z supercharge i 10000 pojemności i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. Odtatnie kilka miesięcy przerabiam wiele badziewnyxh powerbank ów z racji pracy w terenie z telefonem. Polecam oryginalne produkty. Kupujesz tanio, tracisz podwójnie.
@yegomosc: Zawsze tak jest :D Na szczęście jest Xiaomi które można traktować jako producent produktów gdzie cena jest najbardziej adekwatna do jakości. Za 99zł to kupisz u nich powerbanka w promocji który ma 20k pojemności i to na dobrej klasy ogniwach. Do tego technologie takie jak fastcharge też tam znajdziesz