Wpis z mikrobloga

Podczas pobytu we Francji, naszła mnie faza na kupno kamery. I kupiłem 29 lipca 2006 roku kamerę JVC GZ-MG21E.

Dziś, po raz pierwszy od zakupu, kamera ląduje w oryginalnym pudełku i już z niego nie wyjdzie.

Kamera nie służyła mi przez prawie 7 lat. Prawdę pisząc nie miałem okazji by ją wykorzystać. Jedynie zabawa i chwalenie się że ja mam a wy nie.

Patrząc na to z perspektywy czasu, ta kamerka w ogóle nie była mi potrzebna.

Za często wydaję pieniądze na zbędne rzeczy.

#kamera #marnowaniezycia #niemampomyslunatagi #gorzkiezaletylkotroche
goblin21 - Podczas pobytu we Francji, naszła mnie faza na kupno kamery. I kupiłem 29 ...

źródło: comment_pn02CTHUwlGIQfSljr67VeCXZoQxYs6a.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@goblin21: Kupiłeś coś 7 lat temu i stwierdziłeś, że wydajesz kasę za często? :D #heheszki

edit: No i dlaczego ląduje po raz pierwszy w oryginalnym opakowaniu, gdzie leżała przez te 7 lat :/
  • Odpowiedz
@mug3n: Pisałem ogólnie. Jak nie kolekcja 30 książek, których nie przeczytam, to twarde dyski, których nie mam czy zapełnić, laptop przez który marnuję swoje życie, drugi aparat mimo iż pierwszy działa, setki filmów na DVD w tym kilka kolekcji, które teraz tylko kurzą się na półce i wiele innych. Sporo tego jest.

Przez te 7 lat leżała w torbie, którą kupiłem tego samego dnia co kamerę.
goblin21 - @mug3n: Pisałem ogólnie. Jak nie kolekcja 30 książek, których nie przeczyt...

źródło: comment_MTz6kM528DRLbcMta2nV5rD2Aa0p3eLf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz