Wpis z mikrobloga

  • 96
Jak można nie wyłączyć budzika który brzęczy od 20 minut zamiast włączyć drzemkę? Obudziłam się przez to będąc w drugim pokoju, a tam ten debil chyba nadal śpi i nie słyszy ( _) Ja #!$%@?ę, nienawidzę ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #zalesie
  • 36
  • Odpowiedz
@jebola: jako jedna z osób, które nie budzą się na pierwszy budzik, pragnę poinformować że każdy sobie zdaje z tego sprawę, jak to jest upierdliwe, ale serio, czasem potrafię przespać wszystkie budziki i zaspać xD opaski typu mi band mają funkcję budzenia wibracjami, jeżeli budzi Cię budzik zza ściany podejrzewam że wibrator na nadgarstku też Cię obudzi
  • Odpowiedz
@jebola: Stopery powinny dać radę bo wyciszają dźwięki z otoczenia ale nie te najbliżej, więc powinnaś słyszeć swój budzik jak masz go niedaleko głowy (u mnie to tak działa, nawet na samych wibracjach z telefonu).
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Dokładnie! Precz dyskryminacji śpiochów. Rozumiem, że to denerwujące ale chętnie bym zamienił swój charakter śpiocha, spóźnialskiego na poukładaną osobę. Takie osoby za budziki są karane każdego dnia.
  • Odpowiedz
@jebola: Mój brat, kiedy jeszcze mieszkał w pokoju obok, nastawiał sobie radio na 3:45. I to radio tak sobie dudniło (bo oczywiście basy podbite) codziennie przez godzinę, a on spał. O 4:45 do hałasu dołączał budzik. Czasem mnie to budziło, ale rozmowy nic nie dawały. Wyprowadził się, był spokój, ale ostatnio pojawił się inny "budzik", też nienawidzę ludzi.
  • Odpowiedz