Wpis z mikrobloga

  • 96
Jak można nie wyłączyć budzika który brzęczy od 20 minut zamiast włączyć drzemkę? Obudziłam się przez to będąc w drugim pokoju, a tam ten debil chyba nadal śpi i nie słyszy ( _) Ja #!$%@?ę, nienawidzę ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #zalesie
  • 36
  • Odpowiedz
@jebola: W internacie mieliśmy w #!$%@? głośny alarm jako budzik i telefon na stoliku na środku pokoju. Jakie to było #!$%@?. Ale pochwałę się że nigdy nie wyłączyłem tego, twardy byłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@jebola: miałem podobna sytuacje, współlokatorka ustawiała sobie nawet 10 budzikow co 5 minut a i tak potrafiła zaspać. Ja się budziłem przy pierwszym i już spania nie było. Rozmowa nic nie dała. Jak miała zajęcia na 12 to sobie ustawiłem podobna serię budzikow, dzwoniły co 10 minut od 5 do 7. Więcej problemu z budzikami nie było.
  • Odpowiedz
@jebola NIGDY nie ogarnę po #!$%@? ustawiać 10 budzików pod rząd i samemu sobie zabierać cenne minuty odpoczynku tylko po to żeby się przebudzać i włączać kolejną drzemkę. Gdzie sens gdzie logika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anas_lex: bo nie mogom wstać, śpioszki leniuszki hihi

A tak serio to też tego nie pojmuje. Jak wiem że trzeba wstać to wstaje od razu z budzikiem, jak nie muszę to leże sobie jeszcze w łóżku i się opierdzielam. Ale nigdy nie miałam 50 budzików, raz kilka wypróbowałam to ostatecznie wstałam z samopoczuciem zombie. Sen przerywany to koszmar dla organizmu.
  • Odpowiedz
@jebola: Ja ustawiam sobie radio na minutę przed szóstą, zdążę wysłuchać reklamy media expert, co już podnosi ciśnienie a gdy wysłucham wiadomości to mam ciśnienie tak podniesione że już nie dam rady zasnąć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jebola jak jestem zmęczony lub kładę się z myślą, że nie muszę wcześnie wstać, a budzik dzwoni z rana, to mnie nie obudzi. Nie wiem z czego to wynika. ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@jebola Wiesz jakie to jest #!$%@?? Iść spać wcześniej żeby wstać rano razem z budzikiem a on i tak dzwoni na milion drzemek bo ja nie umiem się obudzić. I to nawet nie jest tak że ja mu drzemki włączam, on leży na biurku obok i mam go po prostu w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz