Wpis z mikrobloga

#studniowka #fobiaspoleczna #przegryw #licbaza czy dużo tracę nie idąc , nie mam z kim partnera nie znajadę, dobrze bym się nie bawiła, bo #!$%@? nie umiem w życiu na żadnej imprezie nie byłam, nie pije nie umiem pić i nie wiem iść żeby sobie uzmysłowić jakim gownem jestem czy nie isc i w sumie to samo robić, składka to prawie 800 stów a gdzie sukienka buty czy coś, dobrze że się nie zapisałam razem z koleżankami które miały iść "na 100 procent" same bo już sobie kogoś znalazły, nie chce siedzieć jak przegryw za stołem ale pewnie by tak było, #!$%@? wszystkie szukają sukienek chodzą na próby poloneza jeden z głównych tematów studniówka #!$%@?, już widzę jak będą obgadywac że tego nie było tamtego nie było ale głupie XDd beczka, już widzę jak patrzą na mnie jak na odmienca bo jak można na własną studniówkę nie iść ale żalll, powiecie sproboj może będzie fajnie ale #!$%@? byłam na półmetku i przesiedzialam za stołem cała imprezę znaczy o północy mnie ojciec odebrał i tak #!$%@? siedzę myślę jakim gownem jestem wtedy na studniówkę było by tak samo pewnie, dobra koniec poradzcie coś bo mi nieźle na łeb ten temat siada
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@generatorniczego: nic nie tracisz, ja poszłam dlatego, że wszyscy gadali, że jak to tak nie iść na studniówkę, przecież trzeba odtańczyć poloneza, bo to wspomnienie na całe życie. Nieprawda. Prawie całą studniówkę przesiedziałam za stołem, bo kolega z klasy, z którym poszłam, postanowił gdzieś sobie poleźć i mnie zostawić xD Serio nie warto, jak nie jest się ,,imprezowym", to tylko męczarnia.
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: zwykle Lo w małym mieście ale 3 klasy tylko i zamiast iść po kosztach to #!$%@? muszą brać najlepszego fotografa i co z tego że te zdjęcia to osoby obejrzą max 2 razy, muzyka najlepsza bo ludzi rozkręca hehe jakieś fotobudki cuda na kiju
  • Odpowiedz