Wpis z mikrobloga

Tak zerknęłam na te strimy tylko, bo powrót do transa=stypa. I jedyne co mnie zaciekawiło to fakt jak wygląda nasza diva. Widać bardzo wyraźnie, że raczej straciła większość klientów i jest w jakimś dołku finansowym.
Jest opuchnięta, siedzi w brudnych ciuchach azora. Brak zrobionych paznokci, brak doczepionych włosów, które miała zawsze. Rzęsy na pasku, które są odklejone do połowy oka. Mało tego nawet popiła Okocima z puszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Standard mieszkania wraz z wyposażeniem też bardzo na minus.
Myślę, że Agniesia chce (znowu?) sprzedawać Hansom chude dupsko Azora, żeby wrócić do gry. Zawsze to jakieś dodatkowe pieniądze, dlatego tak chętnie przyjęła kundla pod swój dach. Tak czy siak, Azor znowu skończy na ulicy z przetrzepanym odbytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 5
@paniswiata: Dokładnie w 100 procentach się z Tobą zgadzam :-) kasa z donate przestanie płynąć to kundel znowu będzie ganiany z meliny na meline bo trans wziola tylko analnego kundla po to bo widziała w tym interes kasy nie będzie to ta #!$%@? moment pogoni go z meliny :-)prosta sprawa
@paniswiata: ogarnijcie się, przecież ona jak sama twierdzi ma mnostwo drogich butów torebek i gadżetów, jeśli to nie #!$%@? to po sprzedaniu kilku fantów idzie normalnie wyżyć przez miesiąc. Nawet jak straponiarz mówił jej że Marlenie kupi kurtkę za 150 zł to się śmiała że ona ostatnio kupiła sobie taką za 5 koła. Mieszkanie też nie wygląda na melinę.