Wpis z mikrobloga

@yupitr: Kolego idąc na #!$%@? poszedłbyś ruchać laskę jak w salonie siedzi #!$%@? koleś z kamerą i #!$%@? od rzeczy? :D Ja bym z takiego zamtuzu #!$%@?ł aż by się kurzyło.
Albo to był przester i się wydawało że to męski głos, albo Agnes ma popychacza a Azora przygarnęła tylko żeby zarabiać hajs,.
@vere: z pierwszej ręki wiem , że nie za takie rzeczy płacą nawet i grubszy hajs. Jak np za dotykanie cycków w niektórych burdelach trzeba dopłacać + 100. A o całowaniu się nie ma mowy bo w tym zawodzie uważane jest to za brak szacunku do siebie.
@Kuutod: Kolego na #!$%@? chodzę od niepamiętnych czasów. I raczej mój target to taki 2k plus za noc. I nigdy, nigdy nie wsadziłbym beniza w kurtyzanę która trzyma takiego psa w salonie :D No #!$%@? sorry :D Panowie i panie wchodzisz i myślisz o #!$%@? tu chodzi :D
Nie uwierzę że koleś dyma Age na pietrze a Mitoman #!$%@? na dole :D
Agnes to eskortka więc takie standardy to jakieś #!$%@? fetysze albo coś :D
@Zdziszko: Na "divy" chodzą ci którzy nie mają czasu na #!$%@? w postaci związku. Ja osobiście nie mam czasu na to całe #!$%@? ze spotykaniem się, randkowaniem i #!$%@? wie co jeszcze. Potrzebuje dupu na konferencję, albo targi dzwonię, zmawiam i mam. Chce ruchać to rucham, nie chcę to nie rucham. Bez fochów, #!$%@? i wyrzutów. Czysty biznes. Jak tego nie ogarniasz to #!$%@? ci w oko bo w dupe to
@Zdziszko: #!$%@? na magazynie? Kopalnie szanuje więc jak tam pracujesz to cię nie będę obrażał. Albo nie, czekaj pewno kurierem jesteś :D Albo budowlańcem :D
@Zdziszko: Poza tym popatrz jak ona dzbanie zeszła uczesana.
Eskortka to by była #!$%@? po spotkaniu z klientem. Ehhhh. Wykopki. Nie widzało to nic, nie słyszało to nic.
Ale będzie komentować i spermić.
Tfffu wam na ryj.
@Zdziszko: W porzadku, ale ona dziś nie wyglada jak by miała obsłużyć klienta.
Nie wiem czemu tak były jakieś jęki ale na pewno nie #!$%@?ła się za kasę.
Wygląda jak pokemon. Na standardy Wawki to jest w #!$%@? słabe.
W tej formie za kasę nikt by jej nie tknął.