Wpis z mikrobloga

@inyourface: obsadził swoich kolegow w zdm i ztm. Drogi jednokierunkowe, skrocony czas sygnalizacji swietlnej dla samochodow kosztem transportu miejskiego, na całym grunwaldzie sygnalizacja zmienia sie jak tylko tramwaj podjedzie pod skrzyzowanie (projekt teczowego niestety albo stety był za drogi aby go wprowadzic w całym mieście), progi zwalniające na ulicach gdzie i tak jest ograniczenie do 30 i poruszasz sie z predkoscia żólwia , na glownych ulicach poznania powstają z 2 pasow
@shelby0153: a niby z jakiej racji na drodze ma mieć wiecej przywilejów transport miejski od samochodów? Samochód to tzw dobro luksusowe wiec ktos #!$%@? zeby sobie je kupić bo ma nadzieje szybciej i wygodniej sie poruszać po drogach, a tymczasem żul jest szybciej ode mnie z punku a do punktu b bo jedzie #!$%@? tramwajem.
@Maticwaniak: Z takiej racji, ze jesteś w mieście, a przestrzeń miejska nie jest z gumy. Chyba tkwisz mentalnie w latach 60, wtedy w Polsce samochód faktycznie stanowił dobro luksusowe i wtedy planowano autostrady przez centrum miasta (nawet w Poznaniu, polecam się douczyć). Na szczęście w porę się opamiętano. Poza tym robisz #!$%@? z logiki, piszesz ze ktoś kupuje auto mając nadzieje szybciej się poruszać a szybciej dojeżdża tramwajem niż autem XD
wtedy planowano autostrady przez centrum miasta (nawet w Poznaniu, polecam się douczyć). Na szczęście w porę się opamiętano.


@shelby0153: w Hamburgu bardzo dobrze sie sprawdza

Może czas przesiąść się na komunikację miejską a nie poruszać się samochodem w granicach miasta?


@Alek123: na pewno nie dopóki przed wejściem do zbiorkoma nie będzie kontroli higieny osobistej, i niedomyte syfiarze nie będą odsyłane.
@Alek123: moja praca wymaga ode mnie poruszanie sie samochodem. Malo tego siedziba mojej firmy jest daleko od Poznania i komunikacja miejska odpada geniuszu. Po to wlaśnie został wymyslony samochód..... i nie wszyscy pracują 5 m od domu.
@shelby0153: został wprowadzony przez przez goscia ktory rowniez byl z po przez jakis czas a pozniej reaalizowany dalej przez teczowego. Wiem ze byl specjalnie wprowadzony najpierw na grunwaldzie z uwagi na to ze jest tu dworzec stadion i dojazd do lotniska ale ty musisz sie chyba douczyc bo mialbys rowniez wprowadzony na innych dzielnicach rowniez i chcial to wprowadzic wlasnie Jaskowiak ale na cale szczescie pieniedzy mu zabraklo bo mial do
Ojej, co poszło nie tak? :o


@Alek123: szkolenie kierowców, którzy nie potrafią ruszyć spod świateł, nie potrafią płynnie jechać przez zwężkę, ani nie potrafią nawet płynnie jechac w korku swoim pasem, więc "skaczą"