Wpis z mikrobloga

@quercy to jest saszetka na psią karmę DIY. Poswiecilam swoja torebke.Nasz behawiorysta (to znaczy naszego psa) też był zachwycony. XD zwłaszcza na widok niebieskiego z tą torebeczka zawieszona na szyi
@josedra52 Zawsze płacę z góry ;)
@quercy no co, musimy karmić psa na spacerach A te wszystkie gotowe saszetki ze sklepu są jakieś małe i niewygodne aby jedna ręka obsługiwał wyjmowanie karmy, klikanie klikerem i trzymanie psa na smyczy ;)
@dekonfitura: @kt13: Paczkomaty liczą jakieś kary za nadawanie paczek mniejszych niż zadeklarowane, za to na umowie często dają te same lub mega podobne stawki na wszystkie gabaryty, więc często firmy wolą pakować w same duże pudełka żeby się na pewno nie pomylić xd
@kt13: Ja oglądam zegarki żeby zamówić przez neta, i ciągle mi teraz wyskakują reklamy tych zegarków co oglądałam, mam nadzieje ze mój niebieski nie będzie chciał korzystać w moim tel z neta, czasami bierze mój tel jak jesteśmy poza domem bo ja mam nielimitowany xD
@kt13: ja zamówiłam mamie bransoletkę, poprosiłam, żeby odebrała paczkę, bo nie ma mnie w mieście i właśnie boję się, że będzie tak samo obklejona taśmą z napisem sugerującym, że w środku jest biżuteria ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kt13: miałam tak.samo, zamówiłam prezent dla męża który był ciężki i duży, listonosz ma małe auto więc by mu nie weszło, musialam sama odebrać, ale też mam za małe auto :D i nie radziłbym tego więc poprosiłam męża by odebrał z poczty a opakowanie było nie ostreczowane więc wszystko było dokładnie na kartonie, co to i jaki model ( ͡° ʖ̯ ͡°) no a prezent miał czekać