Wpis z mikrobloga

w końcu trochę mam czasu więc...

#katowickiewykopparty fajnie było was poznać i zwiedzić miasto ;)

@Destr0: w końcu się poznaliśmy na żywo!

@GrabkaMan: przywitanie w stylu Arniego nam nie wyszło... ale jeszcze kilka lat i coś wybuchnie na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kerly: nie wiem co Ty zobaczyłaś, ale jeżeli chcesz od tego umierać... ;_;

@RozowaSkarpetka: dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałem! ale @TheMan mnie zszokował - szkoda że tak krótko trwało nasze spotkanie :/

@cheft: serio, nie byłem botem wtedy

@Sepang: zapamiętałem Twój nick jednak :D ale nie pomyślałbym że masz bordo :O

@dimer: dalej nie wiem czemu masz na mikro taka opinię

co do samych Katowic, w niedzielę z @gwiezdna i @chlopiec_z_zapalkami pochodziliśmy po mieście... Śmialiśmy się, że jesteśmy w innym świecie, osobiście czułem się jak w jakiejś Strefie Mroku :D Absurd na absurdzie, o godzinie 12 wszystko wszędzie było zamknięte, nikogo na ulicach nie ma. Jakieś restauracje typu "hard cock", albo reklama typu "wespnij się na szczyt 350m w doł" XD aż się boję myśleć jak jest w Sosnowcu :D

@Felonious_Gru: @MaxiimumR: @d0nek: @GrabkaMan: @spatsi: @PiesLat2230: @cidelfons: @nasedo: dzięki za #tysiackamdzow zaangażowanie, pilnowanie liczników i w ogóle inicjatywę, jesteście boscy :* wieczorem przeliczę końcówkę i skontaktuję się ze zwycięzcą w celu wysłania paczki :)
  • 21
  • Odpowiedz
I jeszcze takie info bo sporo osób mnie pytało czemu przedstawiam się jako Kamil a nie kamdz (połowa ludzi pewnie do tej pory nie wie że tam byłem XD). Jeżeli poznajemy się na żywo to poznajecie Kamila, proste. To co mam wpisane w opisie w profilu jest prawdą. Kto mnie poznał bliżej to wie, że ja jako ja to nie ja jako kamc :P srały muchy będzie wiosna t(ツ)_/¯
  • Odpowiedz