Wpis z mikrobloga

Z ciekawości na szybko przejrzałem na Instagramie wpisy/komentarze "inny użytkowników" jakie są umieszczane na profilach Mateusza, Ani, Dawida itd. i śmieszy mnie to,że 95% z nich cwaniakuje/pisze nie majac ani jednego zdjęcia ze swoją mordą na profilu i wypisuje o pluciu jadem, złym zachowaniu itp. jednocześnie wyzywając kogoś od debili, zjebów, #!$%@?ów itd. xDDDDDD
Ja nie bronię oczywiście uczestników, którzy sobie zasłużyli na parę ostrych słów z naszej strony(widzów), ale wszystkie uwagi,żale,przemyślenia wypisuje tutaj na tagu a nie wbijam się jeszcze na profil osoby o której mało kto będzie pamiętał po programie na social media i nie wyżywam się na niej xD
Mam takie wrażenie, że ludzie albo nie mają co robić albo próbują się dowartościować¯\_(ツ)_/¯
#bigbrother
  • 5
@TheLiveFan: no a mysliszbze ktos krytykujac ich czy wyzywajac bedzie na tyle ameba jak oni by pokazywac sie kim sa i narazac na proces? tylko oni sa takimi debilami by w publucznej telewizji mobbingowac Kamila i liczyc na fart i jego dobrodusznosc ze on potem pozwu nir wystosuje po programie.
@TheLiveFan: Większość ludzi na insta czy fb nie potrafi normalnie krytycznie pisać, tylko powtarzają to co usłyszeli lub co im się napisze. Ci co nie mają zdjęcia itp to ich komentarze znajdziesz też np. pod postem danej parti czy aktora i też tam leci hejt. Połowa wykopu potrafi świetnie komuś wygarnąć jaki jest bez głupiego wyzywania i plucia jadem i gdy nie wykop to fb czy insta nie wiedziałabo o niektórych