Wpis z mikrobloga

  • 491
Sejm przestał działać. TK zniszczony. KRS nie istnieje. TVP to ściek. Wojsko może tylko się poddać. NIK zdruzgotana. NBP, to farsa. W MF mafia VAT. W Ministerstwie Sprawiedliwości siatka hejterska. Kontakty szefa NIK z gangsterami. Szydło i Macierewicz spotykają się z naziolami. Skorumpowane służby, upolityczniona prokuratura. Ministerstwo Kultury jest Ministerstwem Kulturwy.Został tylko senat. To Polska PiS. Zdemoralizowane państwo, zdemoralizowanych ludzi

#polityka #polska #bekazpisu
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filippa:
W jaki sposób Sejm przestał działać? Chodzi o zniszczenie budynku? Chodzi o nieprawidłowości w wyborze posłów?
W jaki sposób TK został zniszczony, w jaki sposób można odbudować tą instytucję?
Co się stało z KRS, że przestał istnieć? Sam się rozwiązał?
Tyle pytań bez odpowiedzi...
  • Odpowiedz
@Filippa: kiedy zrozumiesz ze Kowalski z Nowakiem potrzebują do szczęścia tylko 2 rzeczy przysłowiowego chleba i igrzysk. A cała reszta to mrzonką jest. Wyjdź na ulice i zapytaj pierwsza napotkana osobę o to co to jest KRS i jakie ma zadania i do czego został powołany, jaki ma skład i kto go wybiera o TK tez możesz zapytać odpowiedz będzie podobna. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: ale trollujesz xD ale odpisze i tak
Sejm przestał działać chociażby pod takim względem, że porządek obrad jest olewany, mają miejsce takie akcje jak ostatnie anulowanie, jak się pali d--a to nie ma problemu napisać i przepchnąć ustawę w nocy na szybkości ¯\_(ツ)_/¯ TK przestał działać przez zwolnienia / polityczny wybór członków, a teraz ta pawłowicz i piotrowicz to w ogóle taki żart, że niesmacznie. KRS też już przejęty
  • Odpowiedz
@Lefty: Oraz Ci odpowiem: to wszystko zależy od punktu widzenia. Ktoś może pisać o mafii Banasia, ktoś może pisać o mafii Vincenta, ktoś może uważać, że wyroki TSUE należy respektować, ktoś że nie. Ktoś może uważać, że w Marszu szło 60 000 nazistów, ktoś może uważać, że nazistą jest ten Belg. Nie należy rozpaczać.
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: No niestety musimy, bo to problemy wielopłaszczyznowe, ale widzę, że wolisz łapać się konkretnych skrótów myślowych (zrozumiałych raczej dla znacznej większości) i umniejszać wagę tych problemów przez branie tych skrótów myślowych dosłownie xd jakby ktoś ci w domu próbował ugasić wrzący olej wodą to też byś powiedział, że nie ma co rozpaczać, bo wszystko zależy od punktu widzenia? :D
  • Odpowiedz
@Lefty: Wolę się łapać skrutów myślowych wobec zasygnalizowanych wieloplaszczyznowych problemów funkcjonowania państwa, bo nikt mi za to chleba nie da, za zagłębianie się w TK, KRS, Sejmie, itp.

Wg mnie nic się nie zmieniło. Byłem nieszczęśliwy przez 2 kadencje PO i jestem nieszczęśliwy przez 2 kadencje PIS. Banasiowi krzywda się nie stała i pewnie się nie stanie. W SKOKU Wołomin ktoś wziął kredyty i ich nie spłaca. 2mld zlotych i
  • Odpowiedz