Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Zwracam się do Was z następującym pytaniem - dlaczego w Wordpressie po aktualizacji do wersji 5.3 w motywie "Twenty Seventeen" są problemy z edycją tekstu na poszczególnych stronach? Wszystkie litery polskiego alfabetu pięknie banglają, oprócz delikwenta pod postacią literki "ą" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wordpress #webdev #webdesign
  • 7
@januzi: @konradk: no właśnie nie. Raz da się wpisać literkę "ą", a każdy następna próba kończy się opuszczeniem pola tekstowego. W akcie desperacji próbowałem nawet kopiować "ą", żeby wklejać ją w odpowiednich miejscach, ale wtedy cały tekst znikał i zostawało tylko to nieszczęsne "ą".
@Romp3K: masz konflikt z jakąś wtyczką. Wlasnie przetestowalem na golym wp i 2017 i nie ma takiego problemu. Powylaczaj wtyczki i zobacz czy jest ok. Jak jest ok. wlaczaj po kolei i obserwuj po ktorej problem sie pojawia
@konradk: właśnie sprawdziłem co i jak. Okazało się, że nie miałem aktywniej żadnej wtyczki - dwie były zainstalowane, ale wyłączone. Po ich usunięciu problem się powtarza... Kilka miesięcy temu na poprzedniej wersji wp nie miałem takich problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)