Wpis z mikrobloga

Jak działa atak i obrona w Hirołskach 3? Podstawowe działanie kojarzę, czyli że każdy punkt ataku ponad obronę przekłada się na 5% bonusu do obrażeń, a w drugą stronę - 2,5 % kary do obrażeń. Niby prosta matma, ale problem mam z maksymalnymi wartościami - atak teoretycznie ma maksimum 400% bonusu, może być on dodatkowo powiększony przez umiejętności Atak i Łucznictwo. Teraz mam pytanie czy zaklęcia pozwalają ten limit przekroczyć jeszcze bardziej? Chociaż myślę że chodzi tu konkretnie o zaklęcie Kamiennej Skóry, bo ono nie modyfikuje ataku/obrony tylko zapewnia bonus % do redukcji obrażeń. No i kolejna rzecz to umiejętności specjalne niektórych bohaterów, w stylu że za x poziomów bohatera jednostki zadają y% więcej obrażeń.

#heroes3 #hota #grykomputerowe
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PodprzestrzennyKolektywPizzy: chyba chodziło ci o tarcze, kamienna skóra zwiększa normalnie obronne. Co do bonusów jednostek to formuła jest ciężka, całą rozpiskę można znaleźć gdzieś na jaskini behemota. TLDR jest takie, że te bonusy są słabe i są tym słabsze im wyższego poziomu jednostkę patronuje twój bohater. Bonusy dodają tylko atak i obronę (i bazowy +1 do speeda) a nie %obrazen. Jedynym wyjątkiem jest conflux, który ma stałe bonusy
  • Odpowiedz