Wpis z mikrobloga

Mireczki, poniżej lista za którą będę wypruwał żyły by znaleźć najlepszą cenę w Europie podczas BF:
Oczywiście nie wszystkie, tylko to co uda się trafić w obniżonej odpowiednio cenie, a szanse np. na MDCI są małe bo i dostępność ultra rzadka. Tak więc lecimy, kolejność niezobowiązująca:

1. MDCI Chypre Palatin - Szypr który jest klasyką perfumiarstwa tutaj jest podany na teraźniejsze czasy. Sam wpadłem na ten zapach szukając tańszego ale wciąż wysokiej jakości podobieństwa do słynnego zapachu Roji Dhiagilev, czy jest podobny, tego nie wiem bo to akurat będzie blind buy, ale opinie na perfumo.net mówią nawet o arcydziele.

2. MDCI Cuir Cavalier - na perfumo.net najwyższe noty i tylko tak mnie zaciekawił, ale dalej zobaczyłem nuty i zaniemówilem. Wszystko co lubię: W otwarciu mandarynka, szafron i róża, w bazie oud, skóra, cedr i wanilia. Blind ale mam wrażenie że mało ryzykowny.

Albo się trafi oba zapachy jeśli np. francuska perfumeria jovoy zrobi promo, albo też sporo prawdopodobne że jednak MDCI nie złapiemy w promo.

3. Initio Oud for Greatness - Wczoraj opisałem ten zapach jako nie warty ceny choć bardzo ciekawy. W bazie jednak odkrywa w pełni swój urok. Tak ten zapach kupuje się dla bazy ! Mamy tu vibe baccarat 540 przykryty oudem i skórą w stylu MEMO, czyli delikatnie ale bardzo męsko i jakkolwiek to brzmi seksualnie męsko. Zapach do dobrego outfitu, podkreślający wręcz pozycję mężczyzny. Parametry kosmiczne, po całej nocy ciągle czuję ten zapach z nawet lekką projekcją. Baza jest tak świetna i długotrwała że jeśli znajdziemy poniżej 10/ml, rozbieramy !

4. Byredo Rose of No Mans Land - Moje najnowsze odkrycie i mamy spore szanse na akceptowalną cene w okolicach 6zł/ml.
Uwaga ! To jest w 80% wspaniały Tom Ford Noir de Noir, a w 20% jest od niego lepszy bardziej naturalny w stylu szwedzkiego Byredo. Cena którą mam nadzieje uzyskac będzie niższa od NdN, tak więc imo to kompletny must have. Parametry jak na Byredo zaskakująco dobre.
Przy okazji, jeden z najwyżej oceniony zapachów Byredo na parfumo.net

5. Tauer Rose De Candahar - Totalny unikat z róż które coraz rzadziej pozyskuje się z Afganistanu. Już dawno go szukaliśmy z córką, po cichu licze że w BF znajdzie się sklep z przyzwoitą zniżką, do tej pory był za ~13zł/ml, jakby udało się zejść do 10/ml to biorę na bank.

Może coś jeszcze wpadnie ciekawego jak będe szukał w.w zapachów po Europie, ale wiecie póki co za czym będe polował.

Jeśli ktoś chce być wołany, dajcie znać w komentarzu.

#perfumy #rozbiorka dla atencji. Post rozbiórkowy będzie w piątek jak znajdę najlepsze ceny.
SnoobDuog - Mireczki, poniżej lista za którą będę wypruwał żyły by znaleźć najlepszą ...

źródło: comment_B21U7WxYPHp5Lc0nrNNGf1RDUlDA5Lq1.jpg

Pobierz
  • 39