Wpis z mikrobloga

@myszorek: Dokładnie, sam wydałem trochę kasy na leczenie szczura, a na koniec i tak poszedłem z nim do, uwaga, weterynarza i ZAPŁACIŁEM, zeby go humanitarnie uśpić, ale hej, przecież wg wykopków mogłem mu łeb ukręcić i #!$%@?ć do śmietnika, bo to tylko "gryzoń za 10 zł z zoologicznego" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bardan: daj spokój, niektórym tego nie przetłumaczysz. ja mam myszoskoczki, jeden ostatnio musiał mieć operację i kilka wizyt kontrolnych, poszło 300zł w kilka dni. jak powiedziałam to ludziom w pracy to stwierdzili, że łatwiej by było go dać jakiemuś kotu i kupić nowego w zoologu. przykro, bo ja o ich pieskach tak nie mówię (,)
  • Odpowiedz
via Android
  • 17
@jutokintumi parafrazując - pies to koszt 0 zł i żyje do 12 lat, więc po 10 roku życia chodzenie z nim do weterynarza to trochę xD ¯_(ツ)_/¯
Moje chomiki są dla mnie bardzo ważne, postępy w oswajaniu dają mi dużo radości i dbam o to, by było im dobrze choćby przez te 2 lata
  • Odpowiedz
chomik kosztuje 10 zł i żyje do 2 lat, więc chodzenie z nim do weterynarza to trochę xD


@jutokintumi: stworzenie ciebie to byl koszt 0 zl, a pierwsze 18 lat tylko generujesz koszta.
Wiec nastepnym razem przytul z rozpedu ścianę jak bedziesz sie chciala popisać mądrością
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@anonymous_derp karmę ma najlepszą na rynku, sprowadzaną z Niemiec. Karmię go tyle samo co drugiego chomika, który jest szczupły. Ale ten drugi biega w kółeczku non stop, a ten w kółku ma zapasową spiżarnię ()
  • Odpowiedz