Wpis z mikrobloga

Część dalsza walki o życie #!$%@?.

Dziennik nr. 007 25/11/2019

Pacjent ma już wszystko nagrane i na siłę znikam, by mogli we dwoje zostać sami i mieć "życiowe rozmowy". Problem tkwi w tym, że facet dalej #!$%@? o depresji i stęka. Szczęście w nieszczęściu, że znalazłem mu pannę, która ma problemy i podobny charakter. Dziewcze też #!$%@?, tyle, że chyba z ADHD, więc dużo gada. Dobrze, bo nie ma niezręcznej ciszy.

Wszystko wydaje się nader dobrze iść do przodu, choć jest problem z eskalacją. Pacjent musi się dobrze #!$%@?ć, by dotknąć kobiety, więc idzie wolnej niż powinno. Co śmieszne, ma tendencję do dotykania kobiet, gdy już wie, że nie ma szans, nawet na trzeźwo. Widać, że boi się być skrzywdzonym i lepiej mu jest być kolegą. Nie pomaga fakt, że panna nie lubi pijących facetów, ale udowodnione, że mu nie odjebuje po alko (max idzie spać), więc jakoś udało się to obejść.

Wszystko jest już podane na talerzu. Więcej już nie zrobię i szczerze mówiąc nawet mi się już nie chce. Jak ktoś wygina się na lewo i prawo by typowi grało w psychice, posuwając się nawet do tego, że nagrywa mu kobietę, która jest naprawdę ładna i do tego ma nawet taki sam charakter i przekonania jak ty - to już więcej się nie da.

Od teraz jestem będę jedynie narratorem. Jaki będzie wynik, dam znać za jakiś czas.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_sj3RBja3aLPb0atYVLGQXiuRBoBj0llF.jpg