Wpis z mikrobloga

tag do czarnolistowania/obserwowania #bydlakpromo

Polecam szczególnie skorzystać z TransferGo bardzo wysoki bonus ok. 125zł, bardzo szybko dochodzi, na ten moment z dnia na dzień są wypłacane bonusy.

Dla użytkowników wykopu są zwiększone stawki w niektórych programach (dodaje od siebie, wystarczy wspomnieć, że zakładasz z mojego polecenia, im więcej zrobisz z polecenia, tym więcej dołożę). Polecam zwłaszcza TransferGo, bardzo szybka wypłata bonusu, praktycznie z dnia na dzień. Link polecający jest linkiem do artykułu z poradnikiem na mojej stronce, w tekście artykułu jest link poleceniowy. Każdy program opisany w prosty sposób. Ostatnie dni Revolut i BNC10! BNC10 bardzo fajna akcja podobna do Monese/Revolut szybka kasa do zgarnięcia, bonus jest dodawany automatycznie po dokonaniu wpłaty, a wypłata na Revolut też jest błyskawiczna.

Link polecający 50zł bonusu w Revolut
Link czysty Revolut = Brak bonusu
Link polecający 50-100zł bonusu od Twisto
Link czysty Twisto = Brak bonusu
Link polecający 25-100zł od Monese
Link czysty Monese = Brak bonusu
Link polecający 25zł od Curve
Link czysty Curve = Brak bonusu
Link polecający 25 euro od Xoom
Link czysty Xoom = Brak bonusu
Link polecający 5-25 euro od BNC10
Link czysty BNC10 = brak bonusu
Link polecający 125zł od TransferGo
Link czysty TransferGo = brak bonusu

Razem do zgarnięcia 400-600zł, oraz zwiększone bonusy dla użytkowników wykopu, wystarczy napisać na priv, że robisz z mojego polecenia i dołożę coś od siebie, wyślę funta na Monese żebyś mógł dokonać transakcji. W Monese trzeba obrócić 500 GBP aby zgarnąć ten dodatkowy bonus 15 GBP, więc wiele osób odpuści. Mimo wszystko nawet i 5 GBP za samo założenie konta i dokonanie transakcji też jest dobre - 5 GBP również daje apka Curve. Polecam szczególnie TransferGo i BNC10 bardzo fajne akcje :)

##!$%@? #twisto #monese #curve #transfergo
#revolut #bnc10 #xoom #paypal #pieniadze #zarabianie #okazje #okazje #zarabianiewinternecie
  • 1