Wpis z mikrobloga

Do osób którzy obejrzeli 7 odcinek;
Nie uważacie ze ekipę z Apollo 11 trochę wyszydzono? Wiem że oni byli tylko tłem dla księcia ale mogli im oddać większy szacunek a zrobili z nich "rozczarowujących" dzieciaków.

Co sądzicie?
#thecrown
  • 5
@korporacion:
Ja ich odebrałam bardzo pozytywnie. To raczej tylko Filip miał jakieś wyobrażenia z kosmosu ( ͡º ͜ʖ͡º) i tylko on się zawiódł. Nie od dziś wiadomo, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. "Rozczarowującymi dzieciakami" byli dla nadętego księcia który rozczarowywuje przez cały sezon.
@pannazuzanna: możesz mieć rację a co do księcia to cię rozczarowywuje aktor czy jego rola w tym sezonie? Bo mi na początku aktor nie pasował bo go kojarzyłem przede wszystkim z gry o tron jako pierdołowatego Edmunda Tullego ale ostatecznie mnie przekonał
@korporacion: Mam problem z prawie całą nową obsadą niestety..(,). Nie jest to nawet kwestia aktorów, bo są bardzo dobrzy (chyba tylko nowa Małgorzata ogólnie mi nie leży) ale tego, że trzeci sezon zaczyna się chyba nie więcej niż trzy lata po drugim. Gdyby ten sezon odegrała poprzednia ekipa a nowy sezon zaczeli od 25 lecia panowania Elzbiety z nowymi aktorami myślę, że odbiór był by lepszy.
Co
@pannazuzanna: mi też helena bohman Carter średnio. Aktorka świetna aczkolwiek momentami jakby na siłę wsadzona. Wolałem poprzednią. Co do Elżbiety nie ujmując nic tej starszej aktorce to jak tej młodszej nie mogłem się doczekać na ekranie tak ta starsza w sumie jest mi obojętna. Filip bez zmian, obaj mi podpasowali.
@korporacion: właśnie obejrzałam 7 odninek i szukałam tutaj tego wątku! :D trochę byłam zaskoczona, w jaki sposób ich przedstawili i mnie bardzo ciekawi, czy faktycznie byli oni tacy 'prości'. Ciekawe, skąd twórcy czerpali info, może to po prostu ich wymysł.
Sam cały odcinek mi się bardzo podobał, gra Filipa i dialogi i ogólne przedstawienie jego wątpliwości w kwestii wiary